• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MaxiGame Forum Xenforo 2x'e Geçiş

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
vBulletin 5 kullanan yok ve eklentisi de yok, desteği de yok haliyle. Tüm vBulletin kullanıcıları Xenforo'ya geçti. Xenforo 2 çıkalı bikaç hafta oluyor eklentiler yaygınlaşır önemli değil kitle olduktan sonra.

İlk başlarda alışma ve "beta" süreci olur, eksik veya açık görürsek ona yoğunlaşır eksiği kapatmaya çalışırız. Xenforo 2x uğurlu gelecektir, değişimin zamanı geldi. Dediğin gibi Ümit Abi, vB 5 pek tutulmadı, alternatif (Xenforo) daha iyi olacaktır.

Skype, Messenger, Whatsapp, Instagram, Telegram, Line vs IM programlar var 150 mesaj neyine yetmiyor forumu chatleşmek için mi kullanıyorsun sen? :)

Nalet mesajları gönderebilmem için her seferinde sistem uyarı veriyor, gelen kutusundan silmek zorunda kalıyorum. Tabi Adminlere limitsiz, anlamazsın abi durumu. :D

Nalet mesajları gönderebilmem için her seferinde sistem uyarı veriyor, gelen kutusundan silmek zorunda kalıyorum. Tabi Adminlere limitsiz, anlamazsın abi durumu. :D

Boşalt olm kutunu turşusunu mu kuruyorsun mesajların. Yeminle 50 mesajdan fazla kullanmıyorum, siliyorum hemen.

Adminlerde limitsiz değil 1000 limit var ama hiç bir zaman 100 ün bile üzerine çıkmadım.

ben m ye basıp enterledikten sonra direk yönlendirdiği için org veya com olması pek etkilemiyor :P

Bu arayüzü özleyeceğiz ama yeniliklere de kapalı olmamak gerekir. Deneme sürümü niteliğinde uygulamanın hayata geçmesini bekliyorum :)

Vbulletin'i görünce aklıma dindar forumlar geliyor, xenforo forum'a uyacaktır eminim, başarılar.

com uzantısı minik düzenlemeler gerektirdi ancak kalite açısından çok daha iyi oldu :) Devamında inşallah Xenforo da iyi ki dedirtir. :)

Geri