• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame Gelişiyormu ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GreaiGo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sizce Gelişiyormu

• Evet gelişiyor ve gelişmeye devam ediyor

Kullanılan: 15 26.3%
  • Hayır Tam aksine üye ve itibar kaybediyor

Kullanılan: 42 73.7%

• Kullanılan toplam oy
    57
ama teamspeak yeni yeni yaygınlaşıyor , eskiye göre cok artış var . maxigame ts si ne zaman kurulduki :S ben hiç görmedim açıkcası

2 Kere kuruldu Off-Topic bölümünde konusu açıldı ilk açıldığında 10+ kişi gelmişti ertesi gün 5 kişi bulamadım.
Tekrardan bir oda grup konusunu açarız ama yine tutmıyacağı için gerek yok.

Benim demek istediğim grup değil. ts3.maxigamerz.com gibi bir adres olacak ve klanlar, gruplar için odalar açılacak. Çok kullanışlı olur. Daha önce kendi serverımda ts kurmuştum. Silkroad + ts server açıkkan lag vs olmuyor. :) MaxiGame sunucusunada ts server açılabilir.

Benim demek istediğim grup değil. ts3.maxigamerz.com gibi bir adres olacak ve klanlar, gruplar için odalar açılacak. Çok kullanışlı olur. Daha önce kendi serverımda ts kurmuştum. Silkroad + ts server açıkkan lag vs olmuyor. :) MaxiGame sunucusunada ts server açılabilir.

Pardon Bahadır sen böyle açıklayıcı bir şekilde yazmayınca bende hemen atladım :D
Fena olmaz aslında...

Bence çok daha iyi olur. Hem bu kadar oyunu bir arada konu alan bir site için ts server vazgeçilmez olarak görüyorum. Anket yapılabilir?

----

Hatta açılırsa bizzat ilgilenebilirimde 3 yıldır ts kullanıyorum :)

Geri