• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame ilk tanışma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
Merhaba arkadaşlar bugün forumda dolaşırken bir şey fark ettim daha dün kayıt oldum diyordum ama 2 sene geçmiş silkroad beleş bot ararken buralara kadar geldik hayatım boyunca hiç bir forumda bu kadar uzun süre vakit geçirmedim ortamından olsa gerek merak ediyorumda siz nasıl buldunuz burayı ilk tanışmanız nasıl oldu ?

:drunks​

silkroadmax zamanlarıydı gorunumu hoşuma gıtmişti son durum fılan vardı ilgimi çekmişti bende uye olum ama ilk üyeliğimi hatırlamıyorum ondan bunu kurmuştum :)

Aslinda 2009 dan bu yana buradaydim. İlk hesabim banlamisti, bende bu hesabi actim. O zaman ZSZC Fire serverinda oynuyordum, karakterimin adi PoLeMiCk di. YouTube'da videolarim hala durur, burada da paylasiyordum videolarimi. Kisaca MaxiGame forumuna ilk giris amacim videolarimi forumda paylasmakti, video paylastigim zamanlardan bu zamanlara gelip yonetime dahil olmak, insanlara yardim etmek, bu forum ile buyumek beni gercekten mutlu ediyor.

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ZSZC Fire : DooMasTeR ECSRO : FirsT_DooM Zszc de medusa kesen ender türklerden ve elinde som spearı olan bendim hava atmak için girdim :D

ZSZC Fire : DooMasTeR ECSRO : FirsT_DooM Zszc de medusa kesen ender türklerden ve elinde som spearı olan bendim hava atmak için girdim :D
O zaman birbirimizi kesin taniyoruzdur, cok unique kovalardik. Ahh ahhh bak eskileri yâd edince duygulandim :D

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aslında çok olmadı foruma geleli. Ama sık girdiğim sitelerden biri. Forum demiyorum çünkü forum sitelerinde pek takılmam. Ya bilgi alımı yada bilgi paylaşma amaçlı girerim. Bende burada bilgi paylaşıyorum, soru soranlara yardım etmeye çalışıyorum :)

Silkroadmax.com'dan beri buradaydık. Silkroad sayesinde tanıştık. :D
dabılü dabılü dabılü sikroyd hileleri nokta kom. :D

Son düzenleme:
forumu akut13 ün programlarından bulduk tabiki sonrada devam ettik ortama

İlk bi char alıyım derken sonra bot derdine düştük buralara.Sonra fark ettik ki burda yok yok :DGiriş o giriş. Bu forum ne evli abileri ne üniversite gençlerini gördü halende görüyor.

forumu akut13 ün programlarından bulduk tabiki sonrada devam ettik ortama
+1 aynen öyle yok key helper yok bilmem ne şuan birtek key helper aklıma geldi (: ne yıllardı ya 12-13 yaşından beri buralardayım sıkılmadan hergün ne var ne yok diye girerim girmeyince bir boşluk oluşuyor (:

silkroadfun'dı yanlış hatırlamıyorsam o zamandan beri burlardayız :)

Geri