• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame ilk tanışma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
O zaman birbirimizi kesin taniyoruzdur, cok unique kovalardik. Ahh ahhh bak eskileri yâd edince duygulandim :D

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hatırlıyorum pvp falanda yapmışlığımız vardır ama 105 cap a geçince çok oynamamıştım oyunun cılkı çıktı sonra kapandı zaten :D

Na bu getirdi beni buraya [MENTION=47465]mugur2[/MENTION] ne zaman nasıl oldu hatırlamıorum o zamandan beri takılıyoz işte buralarda

silkroad max zamanı üye oldum bende senveben07 nicki ile her sene 1 hesabım ban yer düzenli olarak :D

internet kafede silkroad oynarken herkes loader tarzı program arıyordu bi tane bulmuştuk updaten sonra hata vermeye başlamıştı daha sonra silkroadmaxda maymunlu bi tane vardı onu indirmek için üye olmuştum ta 2007 yada 2008 olması lazım o zamandan beridir üyeyim siteye :)

Silkroad rehberi ararken bulmuştum sanırım . Hey gidi , buraya da az buz zaman ayırmamıştım eskiden . Şimdi yılda bir bakıyorum canım sıkılınca :D

eskiden USsTRa nickli bir abim vardı bu forumda o tanıştırdı beni. Silkroad ve Silkroadmax'le ..

Son düzenleme:
ilk okul veya lisenin başlarında internet cafelerde akutun programları edx loader key presser taxi zaman hesaplama vesaire kolay programlar için girmiştim buralara sonra pazardayken muhabbete daldık ardından maxigamenin adını oylarımızla belirleyip buralara geçtik :D

ardından private serverler başladı sjsro ecsro ecsro vip vesaire derken en son oyunu bıraktık ardından maxigame private serverini açtı geri başladık.O aralar asya merakımız başladı malum adminimizle birlikte sonrası silkroad bitti ama forum bitmedi.
son 2 yıldır felan oyunla hiç alakam yok üniversiteyi bitirdim işe başladım şuan bile işteyim, ama öyle zaman geçirmek başlıkları incelemek için girerim nabız yoklarım :D

Silkroadmax'ın ilk zamanlarında buradaydım ancak sonradan Maxigame olduğunu bilmiyordum. Hatta orda modluk yapmıştım :D Aynı guildde yer almıştık bir ara sanırsam vay be şaşırdım şuan.

Geri