• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame Kurban Bayramı Logo Denemem

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Screwy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eki 2011
Puanı
175
Merhaba arkadaşlar

Ben genelde pek boş vakit bulup photoshopu açamıyorum artık. İş güç felan derken bilgisayara bile zor oturuyorum. Neyse bugün arefe olduğu için yarım gün çalıştık geldik bende maxigame için basit bir logo denemesi yapayım dedim. Bana göre basit ve hoş durdu. Sizlerinde fikirlerini alayım...

ynEnZj.png

3R7RGM.png

Eline sağlık hocam gayet güzel ve hoş bir görüntü katmış :)

Kesilen hayvanlar gülüyormu?

Yorumlar için teşekkürler :)

Bu arada [MENTION=1]Deepblue[/MENTION] (ümit abi) resmi sana skype'dan attım. Kullanmak istersen diye :)

Logolar iyi hoş ellerinize sağlık ama bişeyler eksik gibi, pek kompakt olmamış :))

Yarın bayram bolca kan çıkıcak sabah erkenden kurban kesenlerin başına gidin :D :D

Bayramın first bloodu saat uygulamasına göre doğudan akıcak.

Geri