• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame Kurban Bayramı Logo Denemem

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
qnq burası yakacık galiba bende tam bilmiyom ama üstündede şu vardı dün bu renk bişey giymedinmi saçında aynıydı imkansız olm başka biri olamazzz :D

Anlatamıyorum galiba. :D Yavrum ben Kartal'da değildim. Dünde orada değildim. Evimde açmış konyağımı içiyordum. :D

Anlatamıyorum galiba. :D Yavrum ben Kartal'da değildim. Dünde orada değildim. Evimde açmış konyağımı içiyordum. :D
qnq buranın önünde biriyle konuşarak geçiyordun olm bu sen değilsen senin ikizini annenler evlatlık vermiş başkasına xd
hurriyetmahallesi01.JPG

Ya olm :D burası Kartal mı .kk? :D Kurfalı diyeceksin. Evet dün oralardaydım. :D
Cahillik böyle birşey qnq xd saç tarzın değişik ama cuk oturmuş sana yakışmış ve yolda beni görememe nedenini anlıyorum etrafımı kızlar sarmıştı adımı telimi felan sordular :s

Yav caner konuyu nereye getirdin yine :D kaybol olm konumdan :D banlıyorum seni konumdan :D :P

Cahillik böyle birşey qnq xd saç tarzın değişik ama cuk oturmuş sana yakışmış ve yolda beni görememe nedenini anlıyorum etrafımı kızlar sarmıştı adımı telimi felan sordular :s
Hımm yakışmış diyorsun. :D Zaten kendime iyi gelmese yapmam bro. :D Ve ben seni görmediğim için kızları da göremedim. Yoksa hemen yanındaydım. :D :pispis

Geri