• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MaxiGame Nick Değişimi 2017

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Her ne kadar karşı olsamda madem çok talep ve istek var sizi mi kıralım, sizi kıracağıma kafamı kırarım diyip nick değişim sezonunu başlatmış bulunuyorum :))

Lütfen iyi düşünüp karar veriniz herkesin 1 kez nick değişim hakkı var, 1 kere değiştirdikten sonra pişman olursanız geri dönüşü olmayacaktır.

İstediğiniz yeni nicki konu altında belirtebilirsiniz, lütfen sadece harf ve rakamlardan oluşan ve aşırı uzun olmayan nickler seçmeye özen gösteriniz. Ayırca kullanımda olma ihtimali düşük olan nickler seçiniz ki uğraşıp durmayalım.

MajørX olarak değiştirmek istiyorum eğer mümkünse :)

Çok hızlı oldu teşekkürler :D

[MENTION=1]Deepblue[/MENTION]

Abi önerdiğin yeni bir diş macunu nick'i var mı ? :cya (Diss to Parodontax)

iyi olmuş bu kanift olarak değişmesi güzel olur nickim

mYukseL ile değiştirebilir misin Ümit abi?
Üç gün önce BlackPearl konusunu gördükten sonra nick değiştirmeyi düşünmüştüm üstüne bu geldi.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri