• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MaxiGame Nick Değişimi 2017

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhabalar Deepblue kullandığım nicki : jamesbond07 yapabilmeniz mümkünmüdür ilginiz için teşekkürler

QuesyMea or UPsLawin

İnşallah birinden biri boştadır şimdiden teşekkürler

Ümit abi Infinity-NoMore-Deathstroke bunlardan herhangi birini nickim olarak ayarlayabilirsen sevinirim.

W8ToBest yada KermanaLT olarak değiştirebilirsek memnun olurum

Bu çoklu nick seçeneği veren arkadaşlar,nickleri değiştiğinde foruma nasıl giriş yapıcaklar : )

CorleonMAFIA yapabilir misin Ümit abi. DeepBlue koycaktım bende ama birisi almış. Aktif değilse ondan alıp bana verebilirsin :D :D

Nikckmi FuLLStrNuker olarak değiştirmek istiyorum. Efsane nicklerimden. Değiştirilirse sevinirim.

Olley sonunda :P Floye ilk tercihim olmuyorsa Vermir olabilir
Teşekkürler ümit abi :)

' R0bat. '
Yaparsan sevinirim abi nokta olmasada olur onada sen karar ver farketmez teşekkürler :-*

KaizeN yaparmısınız nickimi rica etsem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri