• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame Özel Konu Bannerları ve Logolar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
LoL'den esinlendim ama tabikde onunki gibi olamayacak, o kadar profesyonel olsam şirketlere log filan yapar satar laptoptan kurtulurdum, değil mi !?

Ama yaptık birşeyler bizde, çorbada tuzumuz olsun dedik =)

rkbz3t.png

Uykum geldiği için şimdilik bu kadar, kalkınca birazdaha oynarım üzerinde...

dgtf13.png

Konuya edit yapabilirsen iyi olur ^^

Önceki logomsuydu buda bannerımsı olsun... Aynı teknik çünkü aklıma başka fikir gelmedi...

Favoriler bölümünden bir banner silinmiş konularında kullananların haberi olsun.:)

Konuyu biraz hortlatmış gibi olsakta yedi yıl gibi kısa bir aradan sonra ihtiyacımız olan konu güncellenmiştir.

Geçici logo ve bannerlarımızda çok beğendiğiniz veya PS ci arkadaşlarımızdan yeni çalışmalar gelipte vazgeçemiyiceğiniz olursa;

Konu altında belirtirseniz belki@Deepblue ya rica eder onlarıda sunucumuza ekletebiliriz, iyi forumlar : )

Konuyu biraz hortlatmış gibi olsakta yedi yıl gibi kısa bir aradan sonra ihtiyacımız olan konu güncellenmiştir.

Geçici logo ve bannerlarımızda çok beğendiğiniz veya PS ci arkadaşlarımızdan yeni çalışmalar gelipte vazgeçemiyiceğiniz olursa;

Konu altında belirtirseniz belki@Deepblue ya rica eder onlarıda sunucumuza ekletebiliriz, iyi forumlar : )

Hallettim ve değiştirdim konudaki linkleri ;)

Geri