• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame'ye ''Af'' gelsin :D

Soulabsorberr

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
3 Haz 2014
Puanı
20
Ağır suçlardan müebbet yiyenler hariç, hafif suçlardan müebbet yiyenlerin ''ban''larının kalkmasını rica ediyorum. Ben sıkıldım artık kendimi ''ban''lı görmekten siz halen sıkılmadınız mı? sn. [MENTION=1]Deepblue[/MENTION]:pispis 3 yıl oldu halen af yok gerçekten kırgınım size.

Arkadaşlar ümit abiyi az biraz tanıdıysanız süresiz ban yiyenlere af gelmeyeceğini anlamış olmalısınız yapacak bişey yok :D

bizde zamanında hep süreli banlar yerdik .d alınan cezalar falan hep profilde görünürdü şimdi baktımda yok galiba kalkmış *)

İçlerinden gerçekten cezadan fazlasini hak edenler var.Hak etmeyenlerde zaten yine burdalar.Onlarda foruma girmeyi bilirler baska üyelikler alarak.

Ama kimilerinin bani temsili,olsada olmasada girmeye yüzleri yok..

Gerçekte suçlulara af geldiğinde dışarı çıkıyorlar ve %90'ı suçlarına devam ediyor şimdi forumda af gelirse yine aynı şeyleri yapacaklar forum kurallarına uymayacaklar yine aynı şeyler hiç gerek yok.

bırakın ümit abiyi, hadi affettim sizi rahat olabilirsiniz :D hadi affettim sizi hadi hadi öpün elimi haşmetlünüz geldi, nasıl bir ego sahibiyim nasıl karaktersiz yavşak nasıl adi bi adamım neyse benim uykum gelmiş heralde banlanmadan yatıyım bari :D

bırakın ümit abiyi, hadi affettim sizi rahat olabilirsiniz :D hadi affettim sizi hadi hadi öpün elimi haşmetlünüz geldi, nasıl bir ego sahibiyim nasıl karaktersiz yavşak nasıl adi bi adamım neyse benim uykum gelmiş heralde banlanmadan yatıyım bari :D

Argo Kelime Kullanmak Yasak Yazıyı Editlermisin

Benim banlanma sebebim çok komik gördükçe gülüyorum ya :D Sırf yanlış anlama uğruna gittim :D Ama halen ilk 10'dayım. TOP 10 List yea !! :DForumda hiç kimseye saygısızlık yapmadım, foruma hakaret etmedim, ortalığı karıştırmadım, ihanet etmedim.Sınırsız ban gerektiren hiçbirşey yapmadım. Çoğu arkadaş ta sever sayar beni sağolsunlar, varsın banlı kalalım ama açın artık :ban

Benim banlanma sebebim çok komik gördükçe gülüyorum ya :D Sırf yanlış anlama uğruna gittim :D Ama halen ilk 10'dayım. TOP 10 List yea !! :DForumda hiç kimseye saygısızlık yapmadım, foruma hakaret etmedim, ortalığı karıştırmadım, ihanet etmedim.Sınırsız ban gerektiren hiçbirşey yapmadım. Çoğu arkadaş ta sever sayar beni sağolsunlar, varsın banlı kalalım ama açın artık :ban

O ban yiyenlerin yarısı haketmişse yarısıda kendini bilmez yöneticilerin egosunu tatmin etmek için attığı banlardır sıkıntı yok zaten malesef ki forumda eski tat tuz yok.

Ümit abi'yi kızdırmayacaksınız, bakın zamanında nasıl ayar vermiş :D

F8sOb.png

O ban yiyenlerin yarısı haketmişse yarısıda kendini bilmez yöneticilerin egosunu tatmin etmek için attığı banlardır sıkıntı yok zaten malesef ki forumda eski tat tuz yok.

Yine açmayın şu saçma ve gereksiz muhabbeti. Sanki bi tek bu forumda sıkıntı var. En basitinden günde bilmem kaç milyar ileti gönderilen Facebook ve Twitter da bile hayat yok bu aralar ki Maxigame en son tartışılacak yerdir bu konuda.

+

Egosunu tatmin etmek isteyen yönetici varsa siz de yangına körükle gitmek yerine biraz akıllı davranıp onu bu zevkten mahrum edebilirsiniz. Yanan ateşe ben odunum diye atlarsanız bu sonuçlar kaçınılmaz olur elbette ;)

Yine açmayın şu saçma ve gereksiz muhabbeti. Sanki bi tek bu forumda sıkıntı var. En basitinden günde bilmem kaç milyar ileti gönderilen Facebook ve Twitter da bile hayat yok bu aralar ki Maxigame en son tartışılacak yerdir bu konuda.

Abi ben sana birşey demiyorum ki keşke forum eski günlerinde olsa da öyle eğlensek ama malesef olmuyor işsiz caner bile bi iş bulmuş saçmalamıyor ne bileyim yetkililer konu açma onaylama yarışına girmiyor çok bozdu maxigame çok tabi bu hayatın her yerinde var değişmeyen tek şey değişim. :D

Şöyle etrafa dikkatlice bir baktığımda yatıp kalkıp bu forumdaki ortama dua ediyorum. Her ne kadar tatsız ve durgun olasada şuan birçok yerden çok çok daha iyi bir durumdayız yinede.

Bir islik çalinca 100kişi olabiliyoruz :)

Önemli olanda bu, şöyle bir gerçek varki Türkiye de internet hazmedilmeye başlandi,cok degil 7-8sene önce msn yeni ciktiginda 2005-2006 olmasi lazim,biz arkadaşlarimizla dişarida buluşup hadi evlere dağilalimda msnden toplu konuşma yapariz diyen insanlardik..Msnde çevrimiçi sayisi yariştiritdik.Ben bunlari bizzat yaşadim yani..O zaman pc si olan havaliydi,pc den birşey yapmak modaydi önemliydi,olmayan imrenirdi,dişlanirdi muhabbetten uzak kalirdi..

Şimdi ise öyle degil,pc külfet oldu insanlar masaüstü beğenmiyor,ufaltip cebimize soktuk ,devir mobil devri oldu..İnsanlar ihtiyaçlari doğrultusunda kullaniyor,örneğin döviz kuru yaziyor bakiyor çikiyor..Eskiden daha işlek sayfalar çok daha fazla hit aliyor tiklaniyor ama online süreleri azaldi bu kadar kisa ve net nokta :)

İmza ; Deniz kenarindaki sarhoş bilge kişi..

Son düzenleme:

Abi ben sana birşey demiyorum ki keşke forum eski günlerinde olsa da öyle eğlensek ama malesef olmuyor işsiz caner bile bi iş bulmuş saçmalamıyor ne bileyim yetkililer konu açma onaylama yarışına girmiyor çok bozdu maxigame çok tabi bu hayatın her yerinde var değişmeyen tek şey değişim. :D

Öynen öyle Cüneyt ben SilkroadMax'ı özledim.Benim zamanımda sen vardın Desoxyn vardı Kimpaksa vardı Darklight vardı Angelina vardı (Yönetimde olan zamanları diyorum ) nickini tam hatırlamıyorum isroda Plvl yapam Admin vardı.Saymakla bitmez.O zaman ki yöneticiler mükemmeldi.Olgun aklı başında kendini beğenmiş insanlar değillerdi.Kişisel duygularını foruma yansıtmayan insanlardı.Tatlı rekabetler vardı muhabbet vardı.O zamanlar açılıcak konular bile çoktu :D Hayatımın en heycanlı güzel günleriydi onlar :)

Son düzenleme:
Geri