• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame'ye ''Af'' gelsin :D

Abi ben sana birşey demiyorum ki keşke forum eski günlerinde olsa da öyle eğlensek ama malesef olmuyor işsiz caner bile bi iş bulmuş saçmalamıyor ne bileyim yetkililer konu açma onaylama yarışına girmiyor çok bozdu maxigame çok tabi bu hayatın her yerinde var değişmeyen tek şey değişim. :D
o işsiz caner ben olmuyorum umarım :D

Cbot a devam yani :D
aynen :D şaka maka bi site vardı forumunda post kasana lolde rp veriyolardı :D 5 günde 1050 post kastım :D O da mesaj attıktan sonra 1 dakika beklemen lazım yeni mesajını atman için :D yoksa bi 2k kasıp 200 liralık vurgun yapardım :D

aynen :D şaka maka bi site vardı forumunda post kasana lolde rp veriyolardı :D 5 günde 1050 post kastım :D O da mesaj attıktan sonra 1 dakika beklemen lazım yeni mesajını atman için :D yoksa bi 2k kasıp 200 liralık vurgun yapardım :D
O botu bana da at sana kanka :D

Ne tür bir insansın sen olm, değişik...!!! :D

Bu Off-Topice nolmuş ya 237 sayfa konu birikmiş içimdeki çöpçülük ruhu dışıma vurdu yine :D Ne temizlerdim be :P

Geri