• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mbot (Crack) Login Hatası

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Chanqe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Belirtilenleri yapıp ancak hala login olamayan arkadaşlar C++ YÜKLERKEN SİSTEMİNİZE GÖRE YÜKLEYİN Bende aynı hatayı alıyordum 64 bit kullanırken 32 bit yüklemişim sonradan farkettim buna dikkat edin düzelecektir

Mbot login sorunun bendeki sebebini buldum. Laptoptan giriyorum. Ağ kablosuyla girdiğimde login oluyor ama wirelessten girince login olmuyor. bunu çözebilecek olan var mı, bana yardım edin... PERFECT XP SP3 kullanıyorum..
( 2 yerdeki ağ kablosuyla denedim oldu ve 2 wirelessten denedim olmuyor..)

Windows 7 Kullanıyorum Format Attım Güzelce Çalısıyordu Elektrkler Gitti Pcyi Yeniden Açtım Ama Bota Grdiğimde Not Logged İn (Giriş Yapılamıyor) Yazıyordu Her Yolu Denedim Ama Olmadı Yardımcı Olurmusunuz =?

mbot vsro not log in hatası alıyorum bende herşeyi yaptım inject ettim olmadı fakat mbotu açtığımda bir şey fark ettim resmini koyuyorum yorumlarınızı bekliyorum. W8.1 kullanıyorum microsoft en son güncellemeden sonra olduğunu düşünüyorum çünkü çalıyordu mbot. Açtığımda sadece yarım saniye görünüp kayboluyor zor yakaladım.
Wr1YjE.png
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
Merhabalar arkadaşlar mbot login sorunum vardı benim pc xp sizin söylediklerinizin hepsini yaptım 2-3 gündür giriş sorunu yoktu fakat bu gece oyundayken ısınma sorunundan dolayı pc kapandı tekrar mbotu actığımda ilkte başarıyla giriş yapıldı diyor ıd-pw gırıyorum oyuna botu başlat dediğimde yada ayarları yüklediğimde giriş başarısız diyor yardımcı olabilirseniz sevinirim

Geri