• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mBot.Crack - Login Problemine Çözüm

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MaxiGame

I Robot
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Kas 2010
Puanı
106
maxigame_logo1.gif

Açıklama :
Kısa bir süre önce bildiğiniz gibi mBot-Crack Login sunucu(host) tarafından kapatıldı. mBot-Crack kullanan bütün üyelerimizin bir anda botsuz kalmasına sebeb verdi. Bir çok forumda birçok "virüslü,keyloggerlı" paylaşımlar yapıldı. Bunları önlemek amacıyla tek bir konu altında insiyatif alarak konuyu açma gereği duydum. Umarım bundan sonraki süreçte yine buna benzer host sıkıntısı yaşanmadan kolayca botu yapabilirsiniz.

2li8u91.jpg
1. YOL (Önerilen Adımlar)
maxayrac3.jpg

Dosya İsmi : SocketSpy
Boyut : 3.05MB
SHA256 : 69f2a5b93399fb0fdacbb888163fc6232dceda126fcf100ef898224326d744f3
Tarama Sonucu : 0/49 (0%)
Rar Sifresi :

wqse1d.jpg

Kurulum (Spoiler'ı Açınız)
66au5t.jpg
Öncelikle Başlat > Çalıştır kısmına hdwwiz.exe yazıp çıkan sonucu açıyoruz.

sl1v95.jpg

66au5t.jpg
İleri seçeneğine tıklıyoruz.

240zthu.jpg

66au5t.jpg
"Listeden seçeceğim donanımı yükle (Gelişmiş)" seçip İleri seçeneğine tıklıyoruz.

2hs21iq.jpg

66au5t.jpg
"Ağ bağdaştırıcıları" kısmına tıklayıp ardından İleri seçeneğine tıklıyoruz.

rwp54h.jpg

66au5t.jpg
Üretici kısmından Microsoft, Ağ Bağdaştırıcısı kısmından ise Microsoft Loopback Bağdaştırıcısı yada Microsoft Loopback Adapter seçeneğine tıklayıp, İleri seçeneğine tıklıyoruz.

x3edr4.jpg

66au5t.jpg
Donanım Sihirbazını bitirmek için İleri seçeneğine tıklayın.

24q67q0.jpg

66au5t.jpg
Sihirbazı tamamlamak için Son kısmına tıklıyoruz.

2ik5ldl.jpg

1zpgvic.jpg

maxayrac3.jpg

66au5t.jpg
Yukarıdaki işlemleri tamamladıktan sonra, Denetim Masasına giriş yapıyoruz.

2zsra7b.jpg

66au5t.jpg
Ağ ve İnternet bölümüne tıkladıktan sonra, Ağ ve Paylaşım Merkezi seçeneğine tıklıyoruz.

bipeys.jpg

66au5t.jpg
Daha sonra sol kısımdan Bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin kısmına tıklıyoruz.

voah5w.jpg

66au5t.jpg
İlk adımda eklemiş olduğumuz Ağ Bağdaştırıcısı kısmındaki seçmiş olduğumuz Microsoft Loopback Bağdaştırıcısı yada Microsoft Loopback Adapter kısmını burada gördükten sonra çift tıklayıp Özellikler kısmına girip, İnternet Protokolü sürüm 4 (TCP/IPv4) seçeneğine tıklıyoruz.

o107wy.jpg

66au5t.jpg
IP Adresi : 88.191.118.159 - Alt ağ maskesi: 255.255.255.255 olacak şekilde ayarlayıp tamam diyoruz ve kaydediyoruz.

2ykdw5x.jpg

66au5t.jpg
Yukarıdaki işlemler tamamlandıktan sonra indirmiş olduğumuz socketspy programını açıp, hiçbirşeyi ellemeden listen dedikten sonra mBot-CrackLoader başlatıyoruz. Botumuz hazırdır artık gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Not: SocketSpy programını açarken; Skype,Teamwiever,Teamspeak,Hamachi gibi programlardan çıkıp açmanızı öneriyorum. Çünkü program hata verebiliyor. (Saatin orada birşey kalmamasına da dikkat edebilirsiniz.)

wwchao.jpg
1zpgvic.jpg

2li8u91.jpg
2. YOL (İnsiyatif Almadığımız Adımlar)

maxayrac3.jpg

Dosya İsmi : mBot-Fixer
Boyut : 3.05MB
SHA256 : 69f2a5b93399fb0fdacbb888163fc6232dceda126fcf100ef898224326d744f3
Tarama Sonucu : 0/54 (0%)
Rar Sifresi :

wqse1d.jpg

Kurulum (Spoiler'ı Açınız)
66au5t.jpg
İndirdiğiniz dosyaları RAR'dan çıkardıktan sonra mBot dosyasının içine atınız. Attıktan sonra Hook dosyasına tıklayıp Evet diyoruz, tekrar Evet diyoruz. mBot-CrackLoader'ı açıp oyun serüveninize devam edebilirsiniz.

Uninstall.dat hatası alan olursa eğer, o dosyayı silerseniz hata vermeyecektir.

Not: 2.Yol dediğimiz bu yolu dosyanın içeriğindeki virüslerden dolayı önermiyorum. Eğer kullanırsanızda sorumluluğu üstlenmiyoruz.

Moderatörün son düzenlenenleri:
SocketSpy kullanırken 80 portu kullanan tüm programları kapatmalısınız yoksa kullanamazsınız birçok kişiyi konu aydınlatır hakan.

SocketSpy kullanırken 80 portu kullanan tüm programları kapatmalısınız yoksa kullanamazsınız birçok kişiyi konu aydınlatır hakan.

Not olarak eklemiştim zaten onu, 80 port yazmadım. Kullanılan tüm programları kapatıp ardından socketspy'ı açtıktan sonra açılabilir programlar. Ama her açmak istediğimizde tekrar o ve vb. programları kapatmanız gerekli.

Rehber gayet güzel , sorunu çözdüm sabahtan berı halledememiştim :D Sağol Hakan :D
Bir sorum var ama ben 2. yöntemi kullandım bır sorun cıkarır mı ?

Rehber gayet güzel , sorunu çözdüm sabahtan berı halledememiştim :D Sağol Hakan :D
Bir sorum var ama ben 2. yöntemi kullandım bır sorun cıkarır mı ?

Önermiyorum aslında, sıkıntı çıkarabilir diye. Kolay olduğu için herkes o yolu seçecektir tabiki.
Ama 1.cisi daha sağlam.

MediaFire veya Fileshm veya yandex mbot linki verebilicek olan varmı ?

Yanlış anlama Hakan konuları biliyorum fakat linklerin hepsi ölmüş 1 - 2 tanesi çalışıyor onlarda da IDM çalışmıyor.O yüzden rica ettim...

Konuları gözlemledim linkler dediğin gibi patlamış, bunda kusra bakılcak birşey yok. Görevlilerin gözünden kaçmıştır.
Upload ettiğim linkten yararlanabilirsin. Kısa sürede konularda güncellenir ;)

Hangi yöntemde sıkıntı yaşıyorsunuz?

ayarlıyorum oluyor bot çalışıyor giriyorum kuruyorum ama sonra kapatıyorum tekrar açıcam ama yine login olmuyor birde botun ayarlar gidiyor tıklayınca sronun klasörünü seç diyor anlamadığım bi şekilde sanki deep freeze var pcde :D

Geri