• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mBot.Crack - Login Problemine Çözüm

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ayarlıyorum oluyor bot çalışıyor giriyorum kuruyorum ama sonra kapatıyorum tekrar açıcam ama yine login olmuyor birde botun ayarlar gidiyor tıklayınca sronun klasörünü seç diyor anlamadığım bi şekilde sanki deep freeze var pcde :D

Deepfrezeden dolayı olabilir. W8-W7 ikisinde de denedim aynı yöntemi hiçbir sıkıntı yok.

Valla ben rehberde ne yazıyorsa onu yaptım. Ekstra yapmam gereken birşe var ise yardımcı olabilir misin ?

Internet gitmesinin sebebi DNS ile ilgili olabilir diycem ama DNS değiştirmiyorsun orada. Sadece bir port ekliyorsun alakası olmaması lazım.
Internet firman ile bir görüşmeni öneririm belki onlardan dolayı bir arızan vardır.

Beyler ben yurtta kalıyorum. Yurdun ortak ağı var. Ben şimdi bütün ayarları yaptım ama olmadı. Yurdun interneti korumalı, acaba o yüzden mi çalıştırmıyor ?

Sadece bu çözümü paylaşan arkadaşın serverinde çalışıyor diye duyum almıştım ne kadar doğru ve ne kadar güvenilir?

Hepsinde çalışıyor bir problem olmazsa,güvenilirlik açısından sıkıntı yok.Kendim de görevliyim ve izinli olarak test edilip koyuldu.

2. çözüm yolu ile oyuna girdikten 30 saniye sonra bot not login oluyor
1. SocketSpy çalışıyor tabiki ama 2-3-4 tane bot açamıyoruz bunun yolu varmıdır ? SS ile çoklu client açmanın

Geri