• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mBot Crack! [VSRO] Versiyon : 1.12b

Ruthless

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Eyl 2010
Puanı
186
maxigamelogo.png

- mBot Crack by ColdFever^NoEx -

Bu bot vsro fileslerde kullanılmaktadır.Başka fileslerde denerseniz başarısız olursunuz.

Güncellemeler
- Mbotu indirin yeni klasöre çıkarınız.

- Crack indirin ve eksiksiz mbot klasörünün içine atınız.

- Mbotloader.exe açınız ve vsro klasörünü seçiniz.
- Ekranın gelmesini bekleyiniz.
-Firewall korumanın crack engellemesini kapatınız.

- Bot açıldıktan sonra login e tıklayın.
- Botu ayarladıktan sonra keyfinize bakın.İyi eğlenceler

TIKLA VE İNDİR
[MBOT'TA CRACKİDE İÇİNDEDİR]

Not : Virüstotal deki virüsler hakkında sorumluluk almıyoruz.Herhangi bir sorun çıkması halinde www.maxigamerz.com sorumluluk kabul etmemektedir.

Crackın çalışması için microsoft visual c++ ve FrameNetWork 4.0 ın kurulu olması gerekiyor

Moderatörün son düzenlenenleri:
Çok teşekkür ediyorum. İnşallah çalışır :D

Edit: çalışıyor :) Beleş mbot çok iyi oldu teşekkürler :D

Son düzenleme:
arkadaş o kadar takılırız vsro filesli swlerde başka fileslara geçince hemen bot gelir :(

arkadaşlar kaç kere konu actım onaylamadınız konumu mbot eterntyde çalışıyormu çalışmıyormu ?

-Firewall korumanın crack engellemesini kapatınız.

bu maddeyi anlayamadım biri yardımcı olabilir mi ?

Geri