• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mBot Crack! [VSRO] Versiyon : 1.12b

Tam olarak nasıl çalıştıracağız

----------

Cannot find key signature. Maybe client is packed. Packed client is not supported. Bu hatayı alıyorum çözümü var mı ?

evet boşuna para veriyorsunuz beleş varken para vermek enayilik :D

Emeğe saygı için olabilir mi? Şahsen ben böyle şeyleri paylaşmanın doğru olduğunu düşünmüyorum,yasal olarakta suç.Hemde ağır suç telif hakları ihlaline giriyor çok ciddi cezai yaptırımları var.

Garip.Teşekkür etmek yerine neden böyle yapıyorsunuz ? Holy bot kullanırken de crack kullanıyordunuz ve yinede 10£ olan birşeye 1 kuruş vermiyordunuz.

Glory lerdede çalışıyor birde 119 leveller için script lazım bana kullanmayı bilmiyorum yardımcı olurmsun.

ya ben botu fıstık gibi kullanıyodum 44 lvl oldum bunwanglara gittim get current area dedim botu başlattım kasmamaya başladı :S napmalıyım ?

mbotloadere tıklayınca varolmayan bir jetona başvurma girişimi yapıldı hatası alıyorum

Hep Böle Bir Hata Alıyorum Yardım Lütfen :(

adszgw.jpg

guvenlik duvarı nasıl kapatılıo bi yardım plss

----------

start client diom bişi olmuo

bende para verdim valla mbota ama hiçde sinirli değilim eterntyde geçmeme rağmen aksine sevicnliyim :)

Geri