• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mBot Crack! [VSRO] Versiyon : 1.12b

Off mBotLoader e tıklıyorum hiç bişey olmuyor anti-virüs kapalı yönetici olarak çalıştırıyorum olmuyor :saw: Yardım edin

Son düzenleme:
.net framework hatası veryior netten indiriyorum 4.0 net frameworku ama gene olmuyor bi yardım edin

Off mBotLoader e tıklıyorum hiç bişey olmuyor anti-virüs kapalı yönetici olarak çalıştırıyorum olmuyor :saw: Yardım edin

öncelikle hata verir daha sonra bir vsro icin klasörünü secersiniz eğer calıstırarsa bilki oldu ve calıstırmadıysa bilki olmamısdır

Ben Sciript Çizemiyorum Çiziyorum Kaydettigimide Yüklüyorum Ama Çar Gitmiyor ResimLi Olarak Atarsanız Sevinirim.

bende mbot ile giriyorum ama Hersey 0 gosteriyo oyuna falan girmiyo ID şifre yazma yeri geliyor hersey 0

bende mbot ile giriyorum ama Hersey 0 gosteriyo oyuna falan girmiyo ID şifre yazma yeri geliyor hersey 0

Burayı incelerseniz sorununuz çözülecek.

BlackPearl mBot 0 Sorunu Çözüm [VİDEOLU ANLATIM]
BlackPearl mBot 0 Sorunu Çözüm (Pk2 İle Oynamadan)

Ben Sciript Çizemiyorum Çiziyorum Kaydettigimide Yüklüyorum Ama Çar Gitmiyor ResimLi Olarak Atarsanız Sevinirim.

Detaylı anlatımı
[Rehber]- mBot Detaylı Anlatım -

mbotu yüklicem bissürü msvcr hatası veriyor bu yardım edin pc 32bit w7

Bende Botta Sorun Yokta Scripiti Çiziyorum Resımde Yaptıgınız Gibi Ama Çar Gitmiyor Ortaya Geliyor DewamLı Return Atıor.

,

Yukarıdaki gibi bir hata alıyorum. Antivirüs ve güvenlik duvarı kapalı.

Arkadaşlar sanırım oynadığım oyunun clientiden oynama yapılmış bu yüzden hata alıyorum. Clienti bir şekilde değiştirme gibi bir olanağımız var mı? ( korumayı kaldırma gibi )

elitepvpersda daha yeni gördüm konuyu, az kalsın mbotu uzatıyordum.
hala oyuncular için çalışan birileri var, teşekkürler => ColdFever^NoEx -

ya hersey oluyor bi pcye reset attım tekrar açmaya çalışınca WinLicence:
A monitor program has been found running in your system.
Please , unload it from memory and restart your program

hatası alıyorum bunu çozümü varmı ?

Geri