• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mBot Crack! [VSRO] Versiyon : 1.12b

Çok Teşekkürler üstat güzel bi paylaşım olmuş her ay mbot almaktan bıktım valla. Eternity de oynuyorum eğer SroKing Botun crackı gelirse süper olacak =)
Black Rogue swlere göre mbot ayarlanırsa dahada güzel olur araştırmalarınızın devamını dilerim tüm forum alilesine Kolay gelsin ;)

netframework hatası veryior loader netframewroku indirip kurdum düzelmedi acil yardım !1

Bana küfredebilirsiniz ama isro takip etmediğim için bu versyonları fln hiç bilmiyorum. Bu olay trinity de kullanılıyor mu ?

Ruthless Crackın çalışması için microsoft visual c++ ve FrameNetWork 4.0 ın kurulu olması gerekiyor diye not düşersen arkadaşlara daha cok yardımcı olursun.

USTA BU SADECE WİNDOWS 7 DEİ ÇALIŞIYOR XP DE AÇIYORUM "connot find 'MSVCR100.dll'.Please,re-install this application" diye bi hata veriyor :jil:

Oyun GünceLLenedı Ama Benım Bot Takır Takır ÇaLısıo^^

Şu Crackı BuLanı Getirin ULeyn Elini Öpcem
:haha

ya hersey oluyor bi pcye reset attım tekrar açmaya çalışınca WinLicence:
A monitor program has been found running in your system.
Please , unload it from memory and restart your program

hatası alıyorum bunu çozümü varmı ?

anti virüs programı engelliyodur veya antivirüs tarzında bi program varsa o engelliyodur bendede bu hata verdi kaspersky var mbot un klasörünü taranmaz hale getirdim ama yine aynı hatayı vermeye devam etti bende bide IObit Malware Fighter programı kurulu onu kapatınca hata vermeden açıldı devre dışı bırakmayı denedim ama yine olmadı kapatınca oldu sendede bu tarz bi program yüklüyse kapatıp öyle dene bi.

çarım soyuldu beyler indirmeyin derim ben :(
Arkadaşım Bak Burda Bir Sürü Kişi yorum Yazmış Hiç biri SoyuLdu Die Yorum Yazmış mı?
Sen Bence Kafana Göre Atıosun Virüs DoLudur Senın o Pc Ondan SoyuLmusdur
WaLLa Ne zamandır KuLLanıorum Daha SoyuLmadı..
Senın Çocuk Oldugunda Yazından BeLLi ;)

Mbbot vsro vers 1.13 oldu yeni crack nezaman çıkar acaba ?

Geri