• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mBot Crack! [VSRO] Versiyon : 1.12b

Mbot Loaderı acıtım logın starclient tıkladıktan sonra silkroad simgesı gelıyor sonra dc verıyo Bazende vermıyo. Gerisi gelmıyor.

Janganda DewamLı Kendı Kendıne Return Atıor Cizdiqim Scripte Gitmior Bir TürLü. Ama Arkadasım Çizip Dosyayı Bana Msn den Atınca Oluyor.

Bizim Bi Arkadas Bota Koymus Sılahı Kaybolmus 11 d +5 mıs Acaba bu bizdede Olur mu Elimdeki +9 Staffda :D Neden Kaybolmus Olabilir bizede Söleyin ÖnLem Alalım..

Eğer özellikle ayarlamassan öyle bir şey olmaz, yani ayarlarından spx itemleri bankaya sat dersen satar tabi.

Bizim Bi Arkadas Bota Koymus Sılahı Kaybolmus 11 d +5 mıs Acaba bu bizdede Olur mu Elimdeki +9 Staffda :D Neden Kaybolmus Olabilir bizede Söleyin ÖnLem Alalım..
normal stafsa olunce yere düşmüştür yada bankaya bi baksın veyahut mbot normal itemleri satmaya ayarladıysa satmıstır ncye

Ya ben trinity deyim. oyun açıLıyor tam enterLıyorum oyun kapanıyo girmiyo. direk oyunu kapatıyo:S

ArkadaşLar Yeni GünceLLemeden Sonra Giremez oLDum m bot iLe Sebebi nedir ? Yada Yardımcı oLabilecek birisi varmıdır ?

Botun ayarlarına nerden ulaşabilirim 1.12b farklı bi versiyon bunda olan özellikler bazıları farklı ?

Bende Çok Rahat Giriyorum Ama Sciript Çiziyorum Bir TürLü Çar Gitmiyor Oldugu Yerde Return Atıp Duruyor Neden Olabilir Acaba?

Ya beyler herşey 0 gözüküyor Configden ayar yapmayla ilgili bi çözüm var ama config dosyası yok bende biri upload edebilirmi rica etsem aradım aradım bulamadım kaç kere baştan indirdim biri config ayarlarını upload ederse çok makbule geçer?

----------

O sorunu çözdüm şimdide attack yapmıo bot :D

Ya beyler herşey 0 gözüküyor Configden ayar yapmayla ilgili bi çözüm var ama config dosyası yok bende biri upload edebilirmi rica etsem aradım aradım bulamadım kaç kere baştan indirdim biri config ayarlarını upload ederse çok makbule geçer?

----------

O sorunu çözdüm şimdide attack yapmıo bot :D

tw 7 ver bakayım istersen :D

Login diyorum fakat hiç birşey olmuyor . başarıyla giriş yaptı demiyo . sorun nedir acaba ?

evet loaderden giriyorum fakat login diyorum hiç birşey olmuyor.

----------

birisi yardım edebilcekmi ? Login yapıyorum fakat hiç birşey olmuyor . Loaderden girdiğim halde.

Geri