• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mBot Crack! [VSRO] Versiyon : 1.12b

mbot loader sorun var sanırım client görmiyor ilgilenirsen sevinirim teşekkürler

Invalid botaccount hatası veriliyo cozum lutfen yardımmm

3hrxu.jpg

Bu hatanın sebebi nedir?

arkadas bende calısmıyor ya bu ıd ve pv bolumune bırsey yamzıyormuyuz oldugu gıbı logınmı dıyoruz resımlı gosterım olsa cok guzel olurdu :(

ArkadaşLar.Bana.Bu.Hataları.verdi.Tüm.Programları.indirdim.yapamadım.acep.nedendir

HataLAR

3k1z0.png
[/URL][/IMG]

----------

3k1zy.png
[/URL][/IMG]

----------

3k226.png
[/URL][/IMG]

----------

3k236.png
[/URL][/IMG]

Arkadaşlar login olmak için hesap lazım herhalde, mbot'un da üyelik alımı kapalı değil miydi? Ne yapacağız, bedava bot kullanmak için para verip hesap mı alacağız?

İtem toplama ayarlarında yardımcı olabilecek olan var mı ?

Bende hata verıyo acıll yardım edersenız sevınırımmmmmmmmmmmmmmmmm http://g1203.hizliresim.com/v/n/3pysw.jpg lutfen yardmmm

işletim sistemine uygun netfremework 4 ü kur sorun çözülür.

şuradan indirebilirsin
http://download.microsoft.com/downl...BC36-D6EA96C8DAAE/dotNetFx40_Full_x86_x64.exe

--------------------------------------------------------------------------------

ArkadaşLar.Bana.Bu.Hataları.verdi.Tüm.Programları.indirdim.yapamadım.acep.nedendir

HataLAR
3k1z0.png
[/URL][/IMG]

----------

3k1zy.png
[/URL][/IMG]

----------

3k226.png
[/URL][/IMG]

----------

3k236.png
[/URL][/IMG]

Library files ve netfremework 4 ü kurup öyle dene bi hata vermemesi gerek.

library files : libraryfiles.exe

netfremework 4 : http://download.microsoft.com/downl...BC36-D6EA96C8DAAE/dotNetFx40_Full_x86_x64.exe

Merhaba arkadaşlar..Cannot find MSVCR100.dll .. hatasını sürekli almaktayım.Ne yaparsam yapayım değişmedi.Framework 4ü kurdum , microsoft visual c++ yı kurdum ancak yine aynı hata yine aynı hata.Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.Laptopum henüz yeni 1 aylık ne eksik olabilir.Yardımınızı bekliyorum..

Merhaba arkadaşlar..Cannot find MSVCR100.dll .. hatasını sürekli almaktayım.Ne yaparsam yapayım değişmedi.Framework 4ü kurdum , microsoft visual c++ yı kurdum ancak yine aynı hata yine aynı hata.Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.Laptopum henüz yeni 1 aylık ne eksik olabilir.Yardımınızı bekliyorum..

library files kurdunmu eğer kurmadıysan indirip dene bi

library files : libraryfiles.exe

hata devam ediyosa işletim sistemi bilgilerini yazarmısın Kaç bit (32 veya 64 ) Sp (Serivece Pack) kaç filan

Son düzenleme:
Geri