• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mBot Crack! [VSRO] Versiyon : 1.12b

bu bota nasıldevil bastırıyoruz ?

devil i aktif ettirdikden sonra town at skill bölümünde devil çıkıyo

resim01.png

Arkadaşlar login olmak için hesap lazım herhalde, mbot'un da üyelik alımı kapalı değil miydi? Ne yapacağız, bedava bot kullanmak için para verip hesap mı alacağız?

bota id pw yazmadanda login desen yinede giriş yapıyor çünkü crack bunun için var degilmi?

Yeni sürümü çıktı olmuyo artık crak yenisini yapabilirmisiniz ^^

Sildim tekrardan kurdum sıkılleır defalarca yenıledım fakat bende devil çıkmadı

i5576150_adsiz-png

Devil in altdaki karakterdeki gibi üzerinde aktifmi ? eğer aktifse oyuna girip çıksan yada ışınlansan yada town atsan yani botun verilerini yenilemesini sağladığında sill bölümünde otomatikman çıkması lazım çıkmama gibi bi olasılığı yok

resim02.png

Devil in altdaki karakterdeki gibi üzerinde aktifmi ? eğer aktifse oyuna girip çıksan yada ışınlansan yada town atsan yani botun verilerini yenilemesini sağladığında sill bölümünde otomatikman çıkması lazım çıkmama gibi bi olasılığı yok

resim02.png

evet aktif ben elımle basıyorum bıkkınlık geldı artık bulamadım nasıl bastıracagımı sıkıllere felan baktım yok gorunmuyor sorım dedım sıteden

i5576183_adsiz-png

Son düzenleme:
Peki item topluyomu bende toplamiyoda acaba sorun bendemi yoksa genel bir sorunmu ?

evet aktif ben elımle basıyorum bıkkınlık geldı artık bulamadım nasıl bastıracagımı sıkıllere felan baktım yok gorunmuyor sorım dedım sıteden

i5576183_adsiz-png

Kardeş alt taraftan devile sağ tıkla açılsın ondan sonra dene :) onu demeye çalışmış heralde şuan açık değilki

işletim sistemine uygun netfremework 4 ü kur sorun çözülür.

şuradan indirebilirsin
http://download.microsoft.com/downl...BC36-D6EA96C8DAAE/dotNetFx40_Full_x86_x64.exe

--------------------------------------------------------------------------------

Library files ve netfremework 4 ü kurup öyle dene bi hata vermemesi gerek.

library files : libraryfiles.exe

netfremework 4 : http://download.microsoft.com/downl...BC36-D6EA96C8DAAE/dotNetFx40_Full_x86_x64.exe

bunlarıda indirdim hala framework hatası veriyor

Her şey iyi güzel yapıyorum clienti başlat diyorum client gelmiyo çözümünü bilen varmı ?

Geri