• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mBot Crack! [VSRO] Versiyon : 1.12b

Arkadaşlar Crack'Ları indirmeyiniz Virüslü Sonra Başınız Yandığındada MaxiGame Forum diye ötmeyin

Kesinlikle kullanmayın kullanan biri olarak söylüyorum 2 hafta charıma girmedim girdiğimde goldumun bir kısmının gittiğini gördüm aynı şey başka serverda bir arkadaşımın başına geldi durduk yere goldunun bir kısmı gitti dalga geçer gibi hepsini almayıp bir kısmını bırakıyorlar ben uyarıyımda başınız yanmasın.

Kesinlikle kullanmayın kullanan biri olarak söylüyorum 2 hafta charıma girmedim girdiğimde goldumun bir kısmının gittiğini gördüm aynı şey başka serverda bir arkadaşımın başına geldi durduk yere goldunun bir kısmı gitti dalga geçer gibi hepsini almayıp bir kısmını bırakıyorlar ben uyarıyımda başınız yanmasın.

eğer black pearl da oynuyorsan gold gitmesi normal.. Goldlar düşme oldu..

Net Framework 4,0 Yüklü oldugu halde Net Framework 4,0 ı yüklemeniz gerekiyor diye bi hata alıyorum :S yardım lütfen

hiç bi hata falan almayıp girmeyen arkadaşlar önce sol üst köşedeki bot pw ve şifresini sallayarak login olun.

şu şeyin virüssüzü çıksada adam gibi kullanabilsek ne güzel olurdu :/

arkadaşlar login sorunu = mbot crack klasörünün içindeki mBotLoader den botu çalıştırmamanızdır. mbotun loaderinden çalştırıpta giriş yapın bide...

----------

yha arkadaşlar ben 2. çarı açtıgımda oyunda herşey 0 oluo bütün harfler sayılar ? hiç bişi okunmuyor sebebini bilen varmı yada yardımcı olabilecek :S???

arkadaşlar login sorunu = mbot crack klasörünün içindeki mBotLoader den botu çalıştırmamanızdır. mbotun loaderinden çalştırıpta giriş yapın bide...

----------

yha arkadaşlar ben 2. çarı açtıgımda oyunda herşey 0 oluo bütün harfler sayılar ? hiç bişi okunmuyor sebebini bilen varmı yada yardımcı olabilecek :S???
mbot loader'dan giriyoruz ama yine de login sorunu var..

snin sorunun çözümü ise:https://www.maxigamerz.com/f602/blackpearl-mbot-0-sorunu-cozum-pk2-ile-oynamadan-163196/

arkadaşlar benim problemim şu;

şimdi benim karakter bottayken şehirde dolanıyor depoya koyacaklarını koyuyor koşma potu oluyor sonra reverseyle kasma alanına gidiyor buraya kadar herşey sorunsuz fakat kasma yerine ışınlanınca duruyor.

hayır işin tuhaf tarafı 1-2 saate kadar önce sorunsuzca kullanıyordum. şu 1-2 saattir bu problem var. bir yardımcı olun ya.

çözüm için yaptıklarım: botun ayarlarını tekrar kontrol ettim, botu sildim bir daha kurdum ayarlarını tekrardan yaptım fakat malesef gene aynı sorun, internete bile reset attım vs vs.

Geri