• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mBot Crack! [VSRO] Versiyon : 1.12b

Bende mbotloader.exeye bastığımda varolmayan bir jetona başvurma girişimi yapıldı diye hata veriyor birtürlü yapamadım ya

evet sroking güzel bot.Jrbot çalışmıyo mu sizde oda seri kasıyo şehre dönüp pot felan almıyo ama ben bi bırakıyorum kasma alanına beş saat kasıyo pot bitene kadar :)

Onuda çalıştıramadım.Karakteri görmedi.Anlatımı pek açık gelmedi bana.İşin yoksa 2dakika anlat belki onu yapabilirim.Aşama aşama anlatsan harika olur :D

Anlatırım tabi ne demek.Karakteri nasıl görmedi onu anlamadım ama :) önce botu rardan çıkardın :D sonra proxy isimli klasöre dirdin orda xml belgesi diye bişey var ona girdin server ıp yazan yere bizim serverın ip yi yazdın.ondan sonra bota tıkladın sro_clienti seçtin launch dedin.oyun açıldı ( bazen ilk seferde hata verebiliyo tekrar denersin ) ayarları yapıp kasacağın yere gidip start bot diyeceksin.inşallah çalışır kardşm :)

Anlatırım tabi ne demek.Karakteri nasıl görmedi onu anlamadım ama :) önce botu rardan çıkardın :D sonra proxy isimli klasöre dirdin orda xml belgesi diye bişey var ona girdin server ıp yazan yere bizim serverın ip yi yazdın.ondan sonra bota tıkladın sro_clienti seçtin launch dedin.oyun açıldı ( bazen ilk seferde hata verebiliyo tekrar denersin ) ayarları yapıp kasacağın yere gidip start bot diyeceksin.inşallah çalışır kardşm :)

Heh sorun orda launch diyorum oyun felan açılmıyor :D ve ipyi nereye yazıcam o xls yi acıyorum fakat hangi bölüme yazıcam ve Trinty ipini biliyomusun?

Edit: Şimdi açılma kısmı geldi oyun açılmadan önceki küçük diktörtgen şey fakat You have been disconnected from the server hatası verip kapanıyor

Son düzenleme:
:) e sen ip ayarlamazsan tabi açılmaz :) bilmiyorum trinty pcde yüklü olsaydı bakardım ama ip öğrenmek zaten çok kolay.Loaderle öğrenebilirsin pcinde loader var mı ? veya Bp teamden birine sorarsan öğrenebilirsin hemen.o dosyayı not defteri ile birlikte aç diyosun orda zaten görürsün getaway ip yazıyo ve numaralar var oraya yazacaksın

:) e sen ip ayarlamazsan tabi açılmaz :) bilmiyorum trinty pcde yüklü olsaydı bakardım ama ip öğrenmek zaten çok kolay.Loaderle öğrenebilirsin pcinde loader var mı ? veya Bp teamden birine sorarsan öğrenebilirsin hemen.o dosyayı not defteri ile birlikte aç diyosun orda zaten görürsün getaway ip yazıyo ve numaralar var oraya yazacaksın

Teşekkürler kardeşim.Deniyeyim tekrardan.

Heh sorun orda launch diyorum oyun felan açılmıyor :D ve ipyi nereye yazıcam o xls yi acıyorum fakat hangi bölüme yazıcam ve Trinty ipini biliyomusun?

Edit: Şimdi açılma kısmı geldi oyun açılmadan önceki küçük diktörtgen şey fakat You have been disconnected from the server hatası verip kapanıyor
işte o hatayı ipyi değiştirmedin için alıyosun değiştirmeden önce bende alıyodum :)

46.45.142.58 sizin serverın ip de buymuş heralde emin değilim ama :)

bu mesajı anlamadım da yaparsın ya :D

Deniyeyim bakayım :D

<GatewayIP>446.45.142.58</GatewayIP>
<GatewayPort>15779</GatewayPort>
<BotBindPort>23089</BotBindPort>
<GatewayBindPort>18940</GatewayBindPort>
<AgentBindPort>18941</AgentBindPort>
<DATA_MAX_SIZE>16384</DATA_MAX_SIZE>

kısımları var.Sadece ip yi düzeltiyoruz değilmi?

Geri