• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mBot Crack! [VSRO] Versiyon : 1.12b

mBot'a gir.
Saldırı kısmına gel.
Ortada altta el yakma kullan var. Chara bağlandıysan yandan el yakmanı seç ve başlat. Resim ;

Ümit abinin türkçeleştirdiği yama var. Sağ üstte English yazan yere tıkla ve Turkish'e getir. Artık Türkçe :)

ya varolmayan bir jetone giriş yapıldı diyo kafayı yicem ne eksik ki virüs programı kapalı firewall kapalı nerde eksik var yardımcı olabilirmisiniz?

Bota yeni sürüm geldiği içinmi sro client'i çalıştırmıyor bilginiz varmı?

7pmf0.png

bu haatayı aliyorum

Bende mbot sorunsuz çalışıyor ama multi client açamıyorum botu ilk açtığımda güncel diyor ama 2.botu açıyorum güncel değil yeni sürümünü indir diyor onu indirip yine denedim ama bu seferde login olmuyor nasıl halledeceğiz bu sorunu ? Birde 3-4 gün önce multi açabiliyordum sorun yoktu pc format yiyince bu hale geldi :S

Beyler bottaki item ayarlarını nasıl yapıcaz şehre gidip sosları bankaya koyup öbürkülerini satması lzm ayarlamalrını sölerseniz sevinirim :)

Mbot loadere tıkladığım gibi 25 30 tane cmd.exe ve bunun dışındı 2 3 tane farklı program daha açıyor görev yöneticisi işlemlerden bakıyorum Cpu kullanımı %100 oluyor.inanın sırf şu mbot crack olayını halledebilmek için bütün anti virüs programlarını sildim veye kapattım.(firewall,avira,windows defender) win7 kullanıyorum.Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirlerse yada bir Fikir yürütebilirlerse konunun çözümü ile ilgili sevinirim.

Son düzenleme:
Mbot loadere tıkladığım gibi 25 30 tane cmd.exe ve bunun dışındı 2 3 tane farklı program daha açıyor görev yöneticisi işlemlerden bakıyorum Cpu kullanımı %100 oluyor.inanın sırf şu mbot crack olayını halledebilmek için bütün anti virüs programlarını sildim veye kapattım.(firewall,avira,windows defender) win7 kullanıyorum.Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirlerse yada bir Fikir yürütebilirlerse konunun çözümü ile ilgili sevinirim.
Aynısı bende de oldu dostum ben de yardımlarınız bekliyorum.Dosyalarda mı bir hata var yoksa bir program felan mı kurmamız lazım?

Geri