• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mBot Crack! [VSRO] Versiyon : 1.12b

scvhost.exe açıyor 10 kadar win 7 kullanıorum we !!!! virüs olarak gözüküyor ciddi olarak geçen indirdimde normal çalışıordu şu anda virüs dosya deiştirilmiş virüs atılmış !

Mbot loadere tıkladığım gibi 25 30 tane cmd.exe ve bunun dışındı 2 3 tane farklı program daha açıyor görev yöneticisi işlemlerden bakıyorum Cpu kullanımı %100 oluyor.inanın sırf şu mbot crack olayını halledebilmek için bütün anti virüs programlarını sildim veye kapattım.(firewall,avira,windows defender) win7 kullanıyorum.Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirlerse yada bir Fikir yürütebilirlerse konunun çözümü ile ilgili sevinirim.
Aynısı bende oluyor.Bir çözüm yolu varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Mbot loadere tıkladığım gibi 25 30 tane cmd.exe ve bunun dışındı 2 3 tane farklı program daha açıyor görev yöneticisi işlemlerden bakıyorum Cpu kullanımı %100 oluyor.inanın sırf şu mbot crack olayını halledebilmek için bütün anti virüs programlarını sildim veye kapattım.(firewall,avira,windows defender) win7 kullanıyorum.Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirlerse yada bir Fikir yürütebilirlerse konunun çözümü ile ilgili sevinirim.

aynen olyuo bende de res atmak zorunda kalıyorum .windows 7 den dolayımı oluyo bılmyıorm

Beyler sorunlar-çözümlere yazdım. açıkçası '' takan '' olmadı. Bi yardım lütfen

MBot açınca bu hatayı alıyorum.Çözüm bulamadım.

28mfgjt.jpg

Orjınal vsroda calısmıyor ne yapabılırım acaba kullanmak ıcın stın almak dısında

Crack da sıkıntı var, virüslü. Cracki çalıştırdım dün akşam cmd.exe açtı bir sürü. Daha sonra da trojan falan. nerdeyse format atıcaktım pc ye. Combofix sayesinde şuan görünür bişey yok.

Aynısı bendede oldu önceden rahat rahat kullanıyodum en son denediğimde 100 lerce cmd dosyası açtı çalışmıyo yani -.-
Edit:Yabancı forumlarda araştırdım biraz sanırsam sürüm 1.13b olmuş o yüzden bu tür sorunlar oluyo henüz yeni bir crack falanda yok ortada maalesef.

güzelde burdan indirdiğim çalısmadı başka yerdenki çalıstı :S

Mbot Versiyon 1.281de çalışırmı yada bu versiyonda çalışacak başka bot varmı ?

Ayrıca Bir Sorunum daha Var Mbotta Alt Kısımda Start Gözükmüyor Netbookta Oynuyorum Onu Ayarlayabilirmiyim?

Son düzenleme:
arkadaşlar indirdim dosyayı ve m bot loaderı açınca bilgisayarım öyle bir donduki görev yöneticisini açtığımda connecth exe doldu pcm kapandı çalışmıyor kilit ! :@

Çok fazla virüs var sanırım herkezde aynı problem pc aşırı derecede donma yaşıyor

Geri