• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mBot Crack! [VSRO] Versiyon : 1.12b

bende de mbotu çalıştırınca cmd açıyodu virus proğramını kurcaladım vs vs. sonunda hallettim.

beyler bu mallware virüsü buluyor, bilgisayara bi zararı olurmu ? mallware anasını ağlatır normalde şuanda harddiscimden zart zart zart zart diye sesler gelmeye başladı bile :)

arkadaşlar mbotloader.exe açılmıyor ve resim herkezde turuncu bende beyaz buyrun foto

arkadaşlar mbotloader.exe açılmıyor ve resim herkezde turuncu bende beyaz buyrun foto

aynen eskiden normal crack vardı ama linklerde problem oldu heralde o dosyayı açmayın bende bir sürü cmd açmaya başladı reset attım dosya gizlenmişti (cracki çıkarttıgım dosya) virüs programı indirip sildim :) Linklere bakarsanız iyi olur arkadaşlar

ahh ahh tıklamaz olaydım ama cozumu burda

başlat / çalıştır / cmd yazarak komut istemini açın

Dosyaların gizli olduğu flash belleğiniz hard diskinizin vs. ismini yazın (Örnek d: f: g: ) iki nokta koyun enter'a basın. Sonra aşağıdaki kodu yazın ve enter'a basın(Dosyanın boyutuna göre biraz zaman alır).

"attrib /d /s -h -r"

Komutu ile bulunduğun klasör ve altındaki tüm dosya ve klasörlerin salt okunur ve gizli özniteliğini kaldırabilirsiniz.

Şöyle bir sorun oluyormuş bende de oldu burada :

"Sistem Dosyası sıfırlanmıyor"
Kodu şöyle yazın:

"attrib /d /s -h -r -s"

masaustune gelır dosya ama sız yınede bılgısayarınızı temızleyın :)

----------

Virüs o tiklamissindir geçmiş olsun tek yolu format kardeşim .
evet virüs pcyi pert etti tek cozum format ustte yazdıgımla sadece dosyayı gosterırsınız

lınklerde sıl onu bılgısayarından yonetıcı olarak baslatmaya falanda calısma lınkler guncellendıgınde ındırırsın

Yönetici arkadaslar şu linkleri güncellermisiniz tıklıyorum crack'e dolu işlem başlatıo makine kafayı yedi format attım.Linkleri tazelermisiniz lütfen.

beyler bu linkteki bot virüslü ben başka siteden indirdim gayet güzel çalışıyor.

görev yöneticisinde 100 tane cmd.exe die calıstırılan program var pc formatlıyıcam.

Geri