• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mBot Crack! [VSRO] Versiyon : 1.12b

Hep Böle Bir Hata Alıyorum Yardım Lütfen :(

adszgw.jpg

Aynı problem bende de var, bi el atın arkadaşlar.

,

Yukarıdaki gibi bir hata alıyorum. Antivirüs ve güvenlik duvarı kapalı.

holy botun crackini bile burda paylaşmak yasaktı mbotu paylaşıyolar laf yok işe bakarmısınız ya

süper paylaşım ^^

edit: denedim çalışıyor fakat 0 soruınu çözmek için config dosyası yok...
pk2config dosyası var onun içindede lang yok..

Son düzenleme:
Trinity de Çalışır mı Bu Bot ?

----------

ResimLi Olarak Anlatsaymışsın İyi Olurmuş Karaca :)

----------

Bende Start Client Diorum Bendede Olmuyor Karaca Buna Bi Çözüm Bulsan?

Silkroad öldüğü bir ortamda forumun ayakta kalması için böyle paylaşımlar gerekli bu forumda paylaşmasalar diğer forumlarda var niye bu kadar sinirlisiniz anlamadım :D biz sbota vs. para verirken aynı kalitede ibot yada diğer botlarin crackleri vardi ama ozamanda para vermiyormuyduk ? :)

bendede gelmiyor star tıklayınca bir cozumu fln varsa söylüyeyin:D

----------

Evet beyler start clienti yaptım anlatıyorum. beyler şimdi bota tıkladıgınız zaman botun ansayfasında Giriş Yap var ona tıklayın Basarıyla Giriş Yapıldı diye bişey cıkacak asagıda sonra start client diyerek oyunun keyfine varın :)

----------

Denendi Süper Calısıyor :)

Biz okadar parayı boşuna veriyoruz. Zaten bedava bot var. Ayrıca kurallarda crack paylaşmak yasak yazıyordu. Bence konu acilen kapatılmalı... :saw:

Silkroad öldüğü bir ortamda forumun ayakta kalması için böyle paylaşımlar gerekli bu forumda paylaşmasalar diğer forumlarda var niye bu kadar sinirlisiniz anlamadım :D biz sbota vs. para verirken aynı kalitede ibot yada diğer botlarin crackleri vardi ama ozamanda para vermiyormuyduk ? :)
Bota Kurdum 1o Numara Kasıyor 7/24 Kasar Artık Çar Kendını :D :)

Geri