• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mBot hakkında bazı sorularım var

oksford02

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
12 Mar 2014
Puanı
0
Arkadaşlar merhaba,
Vaktim yok birazdan işe yetişmem gerekiyor. Sizden ricam konuyu uygun yere taşıyıp, ben gelene kadar konuyu kilitlemeyin, çöpe falan atmayın.

1. Ben bir private serverinda oynuyorum. Orda ip limit 5. mBot güncel proxy aramak yerine benim aklımda proxySwitcher programı ile bu limiti aşmak vardı. ama bi kaç saat önce bu programı denedim açamadım. Bu programı Black Pearl zamanlarında ip limit varken bazı arkadaşlar kullanıyordu. Onlar limiti nasıl aştılar yardımcı olurlarsa sevinirim.

2. mbot kullanan arkadaşlar bota girerken; SRO klasörünü seçiniz diye hata veriyor. sonra bottan tekrar sro klasörünü gösterip reset atıyor. buraya kadar herşey normal. Fakat resetten sonra bota girdiğimde tekrar klasörü göstermemi istiyor. Bu sürekli böyle. Yönetici olarak çalıştırdım, loader ve diğer dosyadanda giriş yaptım, oyuna girip çıktım sonra tekrar klasörü gösterdim. yine olmadı. belki botta sorun vardır dedim farklı sitelerden indirdim hep aynı...

Arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum 8li parti kurucam lütfen yardım edin.

Birde aklıma gelmişken sorayım, 4gb intel core i7 2gb ekran kartı casper laptop... acaba aralıksız 1 hafta 8 çar kassa bir sorun çıkarır mı? teşekkürler. kusura bakmayın çok acelem var cümlelerde anlamsızlıklar için özür diliyorum...

Mbot ile ilgili konularınızı Mbot bölümüne açın.

1. Gerekli programlar ile limiti kolayca aşarsın.
2. Botta sorun yok, yanlış klasörü gösteriyosundur sadece silkroad klasörünü seç bırak.

Aralıksız 1 hafta char kassa sorun çıkarabilir özellikle de markası Casper ise ;) Soğutucu alman da fayda var.

''Vaktim yok birazdan işe yetişmem gerekiyor. Sizden ricam konuyu uygun yere taşıyıp, ben gelene kadar konuyu kilitlemeyin, çöpe falan atmayın.'' demiştim. İnanın Mbot bölümünü arayacak kadar zamanım bile yoktu. Yinede ilginiz için teşekkür ederim.

Gerekli programlar nedir? ProxySwitcher Standard programıyla ip değiştirmeme rağmen ip limiti aşamıyorum. Daha detaylı bilgi verirseniz sevinirim.

2. Botta sorun yok, yanlış klasörü gösteriyosundur sadece silkroad klasörünü seç bırak.

Yanlış klasörü göstermiyorum. Yanlış klasörü gösterecek kadar cahil değilim. Ne denediysem, ne yaptıysam olmadı. Bot kendine reset atıyor, ardından girişte tekrar klasörü göstermemi istiyor.

İp limit konusunda yani proxy için yardımcı olamıyıcam.

Yalnız sro klasörüne gelince olay şundan ibaret oynadığın privatenin sro_client dosyasını bulmalısın.

Büyük ihtimalle virüs koruyucuya takılmıştır oda silmiştir,yok virüs koruyucum yok dersen indirdiğin dosya eksik olabilir ancak muhakkak tek sorun sro_client dosyasıdır.

Varsa virüs koruyucunuz dosyayı indirirken virüs koruyucuyu devre dışı bırakın dosyayı sro klasörünün içine atınız daha sonra mbot klasöründen gösterin sorun çözülücektir.

- Proxy konusu için özellikle bu forumdayım. Çünkü black pearl oynarken 8'li particilerden az çekmedik. :D Artık tek çarla vakit öldürmekten sıkıldım bende oyun piyasasında söz sahibi olmak istiyorum. Güncel proxy adresi çok aradım ama bulamadım. Proxy Switcher programını bu forumda black pearl zamanında biri düşürdüğü novaları gösterirken arka planında görmüştüm. Bir umut, indirdim ama sonuç hüsran... Kabaca nasıl yol izlemem gerektiğini kısaca anlatsanız bile yeter. Deneme yanılma yöntemiyle ben yolumu bulurum. :)

29n78yw.png

70ezde.png

2e1d5jr.png

sro_client dosyası heralde bu olsa gerek. Virüs tarayıcısı olarak Microsoft Security Essentials programı yüklü. Hiçbir dosyayı sildiğini sanmıyorum çünkü pek bir işe yaramıyor. oyunu tekrar indirip yüklemem bu sorunu halledicekse amenna. buda dosyayı seçerken; :(

14uckk1.png

1. O tür uygulamalar hotspot vs gibi şeyler belli sürelerde bir kopmalar yaşatır iyi performans alamazsin en mantıklısı proxy almandır 4$'a bulabilirsin

2. Mbot klasöründe config.ini diye bir not defteri olacak onu silip tekrar clienti göstermeyi denersen düzelecektir.

1. O tür uygulamalar hotspot vs gibi şeyler belli sürelerde bir kopmalar yaşatır iyi performans alamazsin en mantıklısı proxy almandır 4$'a bulabilirsin

2. Mbot klasöründe config.ini diye bir not defteri olacak onu silip tekrar clienti göstermeyi denersen düzelecektir.

Dediğini birebir uyguladım sonuç aynı. Format atsam bir işe yarar mı acaba denemediğim tek o kaldı...

#Güncel

yokmu ya yardım edecek? hadi proxyi geçtim 5 çarlada idare ederim şu botu ne yapıcağım?**

Aralıksız 1 hafta char kassa sorun çıkarabilir özellikle de markası Casper ise ;) Soğutucu alman da fayda var.

Burda devreye girmek durumundayım laptopların genel özelliği ısınma sorunudur eğer clientleri saklarsa ısınma sorunu olmayacaktır test edildi onaylandı. :D

Arkadaşlar ip limiti aşmaya gerek kalmadı. 5'ten 10'a çıkarıldı... Ama asıl sorunum zaten bu değildi. Botta ne yaptımsa sro klasörünü seç hatasını kaldıramadım. Tekrar format atma uğraşına girmek istemiyorum tabi işe yararsa formatta atabilirim? Oyun program files x86'da yüklü. onu masaüstüne alarakta denedim yinede görmüyor kalsörü.

Arkadaşlar ip limiti aşmaya gerek kalmadı. 5'ten 10'a çıkarıldı... Ama asıl sorunum zaten bu değildi. Botta ne yaptımsa sro klasörünü seç hatasını kaldıramadım. Tekrar format atma uğraşına girmek istemiyorum tabi işe yararsa formatta atabilirim? Oyun program files x86'da yüklü. onu masaüstüne alarakta denedim yinede görmüyor kalsörü.

Hayır bunun formatla bir alakası yok.

Genel bir sorun çokta önemli değil ben bir çok zaman her seferinde dosyayı gösteriyordum birde dosyaların tamamını sro klasörüne atmayı dene sonra sro'nun içine attığın dosyayı aç.

Kardeşim sorunu çözemediysen çözüm bu mbota sen her seferinde sro klasörünü tanıtıp clienti başlat butonuna tıklamanda sro_client dosyan o klasörden bende 360 total security sende ne var bilmiyorum programı tarafından siliniyor programı devre dışı bırakıp oynaman gerekiyor !

Geri