• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Haftalık Bakım Planı 26.06.2017

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Eskiden sos çıkınca sevinirdik şimdi 100k için yer kaplıyor.Sw 'de bu kadar fazla varsa kaldırın sizde rahatlayın bizde.

1 Gold olmasından iyi değil mi? Hiç değiştirmeyebilirdikte ama yaptık sizi düşünüp. Direk ederi fiyattan koyamayız, bazı uyanıklar düşük fiyattan bir ton sos topladı ve hepsini satmak için bekliyor, bu bir anda tüm dengeleri sarsabilir, her detayı düşünememiz gerek bizim.

bikaç uyanık yüzünden sos item düştüğünde keşke normal item düşseydi diye üzülcez reis. Bari sosun bi değeri olsaydı.

1 Gold olmasından iyi değil mi? Hiç değiştirmeyebilirdikte ama yaptık sizi düşünüp. Direk ederi fiyattan koyamayız, bazı uyanıklar düşük fiyattan bir ton sos topladı ve hepsini satmak için bekliyor, bu bir anda tüm dengeleri sarsabilir, her detayı düşünememiz gerek bizim.

:lve::lve::lve: Bu yorum oyunun la ve oyuncularla ne kadar ilgilendigini ve takip ettigini gösteriyor ve birkez daha sayğıyla önünüzde egiliyorum ümit abii simdi 300 k dan 400k dan sos toplayıp 100k ya 200k ya npc ye satacak uyanık arkadaşlar düşünsün

Sosa onceden seviniyodunuz hmm ozaman bizim gibi stallda satın mazeret uretmeyin piyasayıda soylim armor 350k pro 450 500 garment 800k hadi eyv

Sosa onceden seviniyodunuz hmm ozaman bizim gibi stallda satın mazeret uretmeyin piyasayıda soylim armor 350k pro 450 500 garment 800k hadi eyv

kardeş isrolardan bugüne kadar hayatımda çok da sox item görmüş bi insan değilim. Her sabah uyandığımda parıldayan bi item gördüğümde tabiki seviniyodum. İnsan ister istemez sevinir. Artık npc item gördüğümde sevincem.

Patch atarken hata alanlar şu mediapk dosyasını indirip mevcut mediapk ile değiştirsinler, bu media aynı zamanda orijinal roc haritasını içermektedir:

https://files.fm/u/8zkhy6qg

Bütün avatarların shopta toplanması iyi olmuş. Hiç değilse denenebiliyor. Ama yine Halloween Dress 2010 eklenmemiş :D.

Oyuna para yatırırıp SILK alıp oyun içi gold a çevirmeden, 7/24 botta moon düşmesini beklemeden (BEN 5 GÜN OLDU MOON DÜŞMEDİ BAK 5 GÜN) gold kasılmaz oyunda. Special falan ekleyin yetkili beyefendiler.

Bu arada oyun içinde Skill sıfırlama görevi yok olmuş neden ?

Son düzenleme:
Oyuna giremiyoruz, girer girmez client kapanıyor. Eğer stabil bir şekilde açılmayacaksa uyuyalım

Maşallah, oyunda hiçbir problem yok cayır cayır kasılıyor, maşallah hocam :D :D

:beer:beer​

Oyun stabil şuanda sorun yok genel olarak. Botla mı giriyorsun? ve hangi Bot?

Updateden sonra kontrol amaçlı normal clientten girdim ama uzun süre kalmadım, çıktım hemen. mBottan girdiğimde yaklaşık 30-40dk sonra dc yiyorum. Oyun kapandı sanıyorum sonra :D

Botla yaşadığınız sorunlara birşey diyemeyiz, birçok botun kendisinden kaynaklı sorunları var.

Eskiden sos çıkınca sevinirdik şimdi 100k için yer kaplıyor.Sw 'de bu kadar fazla varsa kaldırın sizde rahatlayın bizde.

Yav arkadaş satın gitsin işte. Bu kadar sos mevzusunu takmanızın ardında art niye düşünmek istemiyorum ama çok büyüttünüz bence.

Keşke sosları 1 gold olarak bıraksaydık, bu insanlara gerçekten iyilik yaramıyor.

M bot hatasini bende aliyordum faceden dedikleri herşeyi yaptim fakat yine olmadi.oyunu silip tekrar yükledim zaten uplate verdi mbottan denedim girdi.mbottan giremeyen arkadaşlar bunu deneyebilir %100 cözüm

Geri