• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mbot ile ilgili bazı sorularım var lütfen yardım edin ..

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan tyermn41
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

tyermn41

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 May 2009
Puanı
0
Arkadaslar mbot clientless i hakkında sorularım var lütfen yardımcı olun .

1- bu mbot clientless isro da calısıyor mu yanı orjınal sro da ?
2-mbot ve clientless windows 8 de veya 8.1 de calısıyor mu ?
3- oyunu clientlesse aldıgımız dan sonra dc yıyınce tekrar clıentless olarak mı gırıyor yoksa normal olarak mı ?

ona gore satın alıcam ve wındows 8 e cevırcem . cevaplarsanız sorularımı cok sevınırım .

Moderatörün son düzenlenenleri:
Merhaba;

1) İsro'da genel olarak sbot ve phbot kullanılıyor.Mbot clientless isro'da kesin olarak çalıştığı konusunda net bir bilgim yok.İsro'da hiç mbot kullanmadım ama mbotun isro için olan sürümünün satışları halen devam ettiğine göre çalışır durumda olması muhtemel.
2)Windows 8.1 de mbot kullanan oyuncular görmüştüm,sizde de bir sorun çıkacağını sanmıyorum.
3)Clientless moddan sonra dc yerse hatırladığım kadarıyla oyuna normal olarak tekrar giriş yapıyor sadece client hide özelliği aktif ise clienti gizliyordu.(Yanlışta hatırlıyor olabilirim.)

Geri