• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SBOT Sorunlar Çözümleri Anlatım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bushido
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Öncelikle Selamın Aleykum.. Arkadaslar ben uzun zamandır Sbot kullanmıyorum fakat suan yeni üyelik aldım ve Private serverlar icin kullanmayı düsünüyorum fakat Loginden sonra Start Game butonuna tıkladıgım zaman ( LoginManager: Autologin has been chosen, but the login credentials are incomplete, cannot proceed. ) hatası alıyorum.. Yardımcı olabilecek biri var mı ? Hangi sürümü indirmem veya ne yapmam gerekiyor ?

Botun ayarlarındaki Autologin kısmındaki tik işaretini kaldırın.

Öncelikle Selamın Aleykum.. Arkadaslar ben uzun zamandır Sbot kullanmıyorum fakat suan yeni üyelik aldım ve Private serverlar icin kullanmayı düsünüyorum fakat Loginden sonra Start Game butonuna tıkladıgım zaman ( LoginManager: Autologin has been chosen, but the login credentials are incomplete, cannot proceed. ) hatası alıyorum.. Yardımcı olabilecek biri var mı ? Hangi sürümü indirmem veya ne yapmam gerekiyor ?
Manuel loginle gir oyuna daha sonra oto loginden girersen sıkıntı olmaz. Ama önce manuelle gir.

arkadaşlar bottayken char 1 saat sonra yaratıklar cıkıp gerı yok oluyor saniyesine. Kasamıyor char sebebi nedir? Not:Vsro

botta login hatası veriyor sebebi nedir acaba yardımcı olabilirmisiniz ?

botta login hatası veriyor sebebi nedir acaba yardımcı olabilirmisiniz ?

Birçok sebebi olabilir, en çok dikkat edilmeyen ve soruna sebep olan 2 durum:

1. Sbot site giriş ID si ile Bota giriş ID'si birbirinden farklıdır, muhtemelen bota site giriş ID si ile giriş yapmaya çalışıp login hatası alıyorsunuz.

2. Sbot üyeliği alınırken bot şifresinde büyük küçük harf kullanımı zorunludur. Üyelik alırken büyük harf girip bota giriş yaparken küçük harf yazıyorsunuz ve bu da soruna sebep oluyor.

Arkadaşlar ben sbot kullaniyorum exp share li party kuruyorum ama party ye biri gelince bot otomatik dismiss yapiyor sizce neden yapar bunu lütfen yardimci olurmusunuz...şimdiden teşekkürler...

Arkadaşlar öncelikler herkese selamlar. Herkesin bir sorunu olduğu gibi benimde bir sorunum var bu s-bot kafayı yedirticek bana. S-botu açıyorum oyuna giriyorum herşey çok güzel ilerliyor hiçbir sorun yok. 2-3 saat girmesini bekliyorum.Bir bakıyorum ki girmiş. Tam sevinicem. Ama sevincim kursağımda kalıyor ve dc yiyorum. Her seferin de aynı şey. girer girmez DC veriyor. Ve bundan sonra saatlerce girmiyor.

Ve sürekli "loginerror cannot connect due to server traffic" hatası alıyorum. Yardım edebilirseniz çok sevinirim.

Geri