• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mBot v1.12b [vSRO 110] ~ Crack Loader [*Finally*] - [Need Update Bypass] - FIX

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
[23:37:33] Error while initializing network interface
[23:37:33] WSA 0 at step 3
injectör ü dediğiniz gibi yaptım ama bu hatayı aldım ve not logget diyor hala ne yapabilirim ?

acaba ne zaman mesajıma cevap alabilirim ?

----------

en yakın zamanda cevap alabilirsem sevinirim

----------

ilginiz için şimdiden teşekküler :)

Sa arkdaslar pc format attım ve herseyı yukledım net c++ ne gerekıyorsa hepsını yuklledım ama neden se m bot aacarken
An unknown error occured while checking for a mBot update bu hatayı alıyorum ve bu hatayı nasıl cozACEM BILMIYORM bana yardımcı olacak bırı varmı

hala düzelmedi..

----------

Error while initializing network interface

injected mbotcrack.dll sucessfully! diyor fakat hala aynı durum var (An unknown error occured while checking for a mBot update)

off kardesım resımler gözukmuyo

----------

resım gormek ıcın 10 tane msj atıyom :D

----------

afsagasgasga

----------

of of resımlerı goremıyorum

Geri