• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mBot V1.12b WinLicense Hatası [ÇÖZÜM]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan umut100
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

umut100

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Tem 2009
Puanı
2
ÖNCELİKLE MERHABA
BAZI ARKADAŞLARIMIZ BANA WİNLİCENSE HATASI ALDIĞINI SÖYLÜYORLAR BENDE BUNUN ÜZERİNE ÇÖZÜMÜNÜ MAXİGAME.ORD'DA PAYLAŞMAK İSTEDİM...

''HATA''

''ÇÖZÜM'' (1)
Silkroad (v.b) oyunlarda A monitor program has been found running in your system please unload it from memory and restart hatasının çözümü için şunları yapın:
Şu uygulamalardan biri veya bir kaçı varsa kapatın veya kaldırın:

• [*=1]IObit Advanced systemcare
    [*=1]IObit Advanced SystemCare Ultimate 7-8-9
    [*=1]IObit Malware Fighter 2 Free
    [*=1]Avast antivirüs
    [*=1]Avg Antivirüs
    [*=1]Eset Nod 32 antivirüs
    [*=1]Malwarebytes anti-malware Pro

-Veya yukarıdakiler dışında kalan başka bir antivirüs programı varsa Themida A monitor program has been found running in your system please unload it from memory and restart hatası alabilirsiniz.

-Genel olarak Silkroad gibi oyunlarda hatalardan kaçınmak için, açık olan tüm programları kapatmakta fayda var.

-Antivirüs programları, firewall yazılımları, bilgisayar açıldığında çalışan ve RAM'e yüklenen programlar oyuna başlamadan önce kapatılmalıdır.

''ÇÖZÜM'' (2)

-Oyunlar yüksek bellek ihtiyacı duyarlar bu sebepten belleğin boşaltılması oyunlardaki kasma gibi sorunlarında önüne geçecektir.

-Silkroad Themida A monitor program has been found running in your system please unload it from memory and restart hatasının çözümü için yukarıdaki işlemleri yapmanız yeterli olacaktır.

-Bilgisayarınızın açıldığında yüklenen programları devre dışı bırakmak, gereksiz hizmetleri devreden çıkartmak bilgisayar performansınızı olumlu etkiler.
Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 gibi Windows işletim sistemlerinde başlangıçta pek çok program belleğe yüklenir. Bu programların çoğu gereksizdir. İşlemciyi yorar, sistem belleğini tüketir. Silkroad gibi oyunlarda kasma yapar.

TEŞEKKÜRLER
Umut Hıncal

Son düzenleme:
Geri