• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mesajlasırken ne konu acsam acaba :D

Aktiflik
K.Tarihi
26 Mar 2013
Puanı
4
beyler ben normalde tanıdığım kızlarla mesajlaşıyorum ve suan tanımadığım bır kızla konuşmaya başladım arkadaşımın sınıfda whatsapp falan konuşuyoruz resımlerı falan gordum ettım baya ıyı sohbet edıyoruzda ne konu accagımı bulamadım normalde hep tanıdığım kızlarla konuştuğum ıcın muhabet edebılıyorum ama tanımadığım bır kızla ne konuda sohbet etıcem kı 2-3 gundur boş boş konuşuyoruz ama bu gun ne konuşsam dıye duşundum bulamadım help me :) :pro

Son düzenleme:
napıyosun falan yazdım cok kıbar oldu ben normalde doğal ınsanım her kıza napıyon len falan yazarım ama neyse :D konu bulunda konuşalım ^^

kızı fazla tanımıyorum arkaşın sınıfında whatsapp konuştuk 1-2 gundur ama kız yavsaklardan hoslanmıyo bende tam bır yavsagım :D

nolcak bu türkiyenin hali de başla konuya çorap söküğü gibi gelir zaten gerisi :D

Geri