• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mesajlasırken ne konu acsam acaba :D

en iyisi ümit abiye sorman adam bırak türkçe konu bulmayı kendini aşmış çince konu buluyo öyle muhabbet başlatıyo çinlilerle :D

umıt abiyle konuşmam lazım acil :D dun konu açtım ama bu günde konu bulsam yarını var cumaya kadar ıdare etcez cuma goruscem sonra kız kendı konu arıcak bana msj atmak ıcın :D

Olay kızda bitiyor konuşmak istiyorsa teyzesinin yan komşusunun düğününü bile anlatır :D

"Uyudun mu yaz" :D şaka bir yandanda konu açmakta sıkıntı arıyorsan ve kızda sade cevap veriyorsa boşver vakit kaybetme :D

Burçunu ,hobilerini sor,sorduysan nelerden keyif aldıgını sor,sorduysan,kendıne yakıstırdıgın erkek modelini sor . benden bukadar dahası paralıya girer :D. Professional destek ücretli :D

kızı fazla tanımıyorum arkaşın sınıfında whatsapp konuştuk 1-2 gundur ama kız yavsaklardan hoslanmıyo bende tam bır yavsagım :D
açık açık tam bir yavsagım diyeni ilk defa gördüm :D senin gibilerin arkasından dönen lafları biliyorsun degilmi? :D

-Mesaj at.
+Ne yazıyım?
-Yaz uyudun mu yaz.
+Niye?
-Ben uyumadım da.

Cmylmz la konuyu görünce aklıma geldi ne güldüm :D Sen yine kızla konuşuyorsun benim tuş kilidiyle oynayan arkadaşlarım var yalnızlıktan.

"Uyudun mu yaz" :D şaka bir yandanda konu açmakta sıkıntı arıyorsan ve kızda sade cevap veriyorsa boşver vakit kaybetme :D

kız cok tatlı oyle sade cevap veren bırı degıl mesela dandık bır 5dakıkalık sohbetı 3saate kadar uzatabılıyoruz cevaplarla dusun sen kızın ne kadar tatlı olduğunu tek gereken başlangıç ıcın konu bulmak :D

Geri