• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Metal Rammus kazanmak isteyenler için son gün!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rammus oynayan birisi olarak ödül çok cazip :) Katılanlara başarılar

ama seninkide cidden çok uzun kendini bizim yerimize koy 1 hafta boyunca bekliyoruz sonucu sonra kafasını tutuyoruz :D

Çok uzatıyorsun bence türklerinde '' bsg'' die kısaltması vardır buda tam sana göre :)

Moderatörün son düzenlenenleri:
belli kimin dengesiz olduğu kıçı kırık rammusamı kaldım O.o
lan birde gelmiş süre çok uzun diyor süreyi kısaltsam hemen katılıcak sonrada rammusamı kaldım diyor :D:d:d:d:d hiç güleceğim yoktu hahahahdahsdj :D:D kaybol ya vallahi senin gibilere iyilik yapanda kabahat :D

Son düzenleme:
lan birde gelmiş süre çok uzun diyor süreyi kısaltsam hemen katılıcak sonrada rammusamı kaldım diyor :D:d:d:d:d hiç güleceğim yoktu hahahahdahsdj :D:D kaybol ya vallahi senin gibilere iyilik yapanda kabahat :D

ben rammusu alsam sanki birşey yapacağımımı sanıyorsun rammus ile? max forumdan birininin hoşuna giden bi hero diye istiyorumdur graves çekilişinede ondan katılmıştım arkadasın bırı ıstemişti yoksa benim gayet iyi herolarım var merak etme
403673_129767063849168_1646985503_n.jpg

----------

bi oyun için yaptığın resmen yawşaklık keşke şu ban açma olayı gerçekleşmeseymişde senin gibi gerizekalı bir insan şuan burada 3150 lik bir hero için benimle uğraşmasaymış.

ben rammusu alsam sanki birşey yapacağımımı sanıyorsun rammus ile? max forumdan birininin hoşuna giden bi hero diye istiyorumdur graves çekilişinede ondan katılmıştım arkadasın bırı ıstemişti yoksa benim gayet iyi herolarım var merak etme

----------

bi oyun için yaptığın resmen yawşaklık keşke şu ban açma olayı gerçekleşmeseymişde senin gibi gerizekalı bir insan şuan burada 3150 lik bir hero için benimle uğraşmasaymış.

Gereksiz yere tartışma çıkarttın bence adam bedava skin dağıtıyo sen sanki adam bunu yapmak zorundaymış gibi konuşuyosun.Champlerinde azmış bu arada.

Gereksiz yere tartışma çıkarttın bence adam bedava skin dağıtıyo sen sanki adam bunu yapmak zorundaymış gibi konuşuyosun.Champlerinde azmış bu arada.

ben sadece orada uzun olduğunu belirttim sürenin saçma sapan yorum yapmasına gerek yok, bu şampiyonları buradaki bazı arkadaşların önerisine göre aldım hepside güzel şampionlar azımsanacak bir yanıda yok bence.

----------

la olm daha yenisin oyunda tamamda senden eski olanlara laf atman hiç doğru değil adam bir kere skin veriyor skin paralıdır ki eğer 1 haftayı uzun buluyorsan katılma sana zorla katıl diyen varmı ? azcık terbiyeli ol

he bide milletin bütün champları açık abi sen neyle hava atıyosun ? :D

----------

Rammus ile birşey yapamıyacaksan banane kardeşim o zaman hiç yorum atma Allah Allah TR serverinde oynuyor sen hiçbirşey bilmiyorsundurki.
Git itiraz et ban açılmasına o zaman haksız yere ban yedim ben herkezde biliyor.

Rammus ile birşey yapamıyacaksan banane kardeşim o zaman hiç yorum atma Allah Allah TR serverinde oynuyor sen hiçbirşey bilmiyorsundurki.
Git itiraz et ban açılmasına o zaman haksız yere ban yedim ben herkezde biliyor.
la olm champ verceğini zannediyor o herhalde olayı çakamadan ban yedi :(

la olm daha yenisin oyunda tamamda senden eski olanlara laf atman hiç doğru değil adam bir kere skin veriyor skin paralıdır ki eğer 1 haftayı uzun buluyorsan katılma sana zorla katıl diyen varmı ? azcık terbiyeli ol

sende ban yemiştin demi ondan bu kuyruk acısı :D

champlar hiç önemli değilki caner , önemli olan runeler ve kişinin kabiliyeti ^^

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri