• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Metin 2 Hamachi Server Hakkında Herşey

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
indirmek için siteye nasıl yüklicem hotfile ve dosya tc var linklerde

indirmek için siteye nasıl yüklicem hotfile ve dosya tc var linklerde

Onları Değiştirebileceğin Metin Belgesi Halinde Yapılmış Hepsi.

Yani Her Sayfanın Özel Bir Metin belgesi Var İndirme Ekranını Düzenlemek İstiyorsan İndirme İsminde Bir Metin Belgesi Vardır Yada Adres Çubuğundan Linkin Sonuna Bakarak Bulabilirsin.

onu video dada gördümde paylaştığın sitenin adresini yazcan diyodu ama ben paylaşmayı blmiyorum sitede hiçbir videoda onu göstermiyordu.

----------

bide sitede girişten giriş diyom giriş belgesini kontrol ediniz diyordu onu neden diyor acababiliyor musun

----------

oraya siteyi yazsam o doğruca paylaşırmı?

onu video dada gördümde paylaştığın sitenin adresini yazcan diyodu ama ben paylaşmayı blmiyorum sitede hiçbir videoda onu göstermiyordu.

----------

bide sitede girişten giriş diyom giriş belgesini kontrol ediniz diyordu onu neden diyor acababiliyor musun

----------

oraya siteyi yazsam o doğruca paylaşırmı?

Hocam Eğer Bir Dosyayı Upload Edip Linki Oraya Kopyalamayı Bilmiyorsanız Bu İşe Kalkışmayın. Komple Silin Tüm Dosyaları.

Geri