• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mezun oluyoruz sigaraları bırakıyoruz.

Ula okulda az dal satmadım tanesi 1 liradan 20 lira yapar 3 paket alırdım sigara zamanında 50 kuruştan 75 kuruştan ne paralar kazandım şimdi ise zehirlemiyorum çünkü okulumuz imam hatip :haha

Ula okulda az dal satmadım tanesi 1 liradan 20 lira yapar 3 paket alırdım sigara zamanında 50 kuruştan 75 kuruştan ne paralar kazandım şimdi ise zehirlemiyorum çünkü okulumuz imam hatip :haha

Bizde lisedeyken bu şekil insanlara çökerdik. Nerde o bi sigaraya 5 kişi vurduğumuz günler eyy :hsml:

​Okulda tek satanları okul polisine öttükten sonra 1 dalı 75 kuruştan vurmaya başladık güzel para geliyor. :)

Geri