• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Minecraft İlk Gece ve Sonrası (Kendi Yapımım)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Forzare
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yaw ev yapayım dedim üstünü kapatmayı unutmusum ok atan bi canavar geldi. evin içinde bayagı bi savastık. ama sonunda kazandım :D

şimdide tıslayan kırmızı gözlü bişey geldi. dısarı çıkamıyorum. sabag olsada gitseler :D

Son düzenleme:
yaw ev yapayım dedim üstünü kapatmayı unutmusum ok atan bi canavar geldi. evin içinde bayagı bi savastık. ama sonunda kazandım :D

şimdide tıslayan kırmızı gözlü bişey geldi. dısarı çıkamıyorum. sabag olsada gitseler :D
Geçmiş olsun zombidir o hemen evinin üstünü kapat oyunu durdurmadan afk ol sabah olsun.(Düz mantık.Bu yöntemi hiç denemedim) :D
Edit:Sabah olunca acil 3 tane koyun avla ve bir yatak yap :D

bi soru daha sorayım :D şimdi bu yatak, masa gibi şeyleri tam olarak nasıl yapıyoruz? mesela 4 tane tahtayı yanyana koyunca mı masa oluyor yoksa envanterdeki yerden mi yapıyoruz. nasıl oluyor anlamadım o kısmı :D

bi soru daha sorayım :D şimdi bu yatak, masa gibi şeyleri tam olarak nasıl yapıyoruz? mesela 4 tane tahtayı yanyana koyunca mı masa oluyor yoksa envanterdeki yerden mi yapıyoruz. nasıl oluyor anlamadım o kısmı :D
Envanterde crafting bölümü var oranın dördünüde ahşap ile doldurup crafting tableyi al biryere yerleştir ve işine bak :) Al Minecraft rehberi bolum 1- Ilk gece hayatta kalmak - YouTube her bölümünde birşey öğretiyor :)

resimlerle anlatsaymışsın daha güzel olabilir ama bazı ayrıntıları atlamışsın

Son düzenleme:
Geri