• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Minecraft Maden Dedektör'ü - Ellian's Dedector - MetallDetektor [1.5.1]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dentrax

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Şub 2011
Puanı
707
pbzvby8i.gif

15711.png

Minecraft - Dedector

Şuan hiçbir TR sitesinde yok. Olan varsa da eski sürümü. 3 Dilde başlığı açtım. 50+ Milyon oyuncusuna lazım olan bir moddur. Online multiplayer serverlarında kullanması gerçekten eğlencelidir. Güzel madenler bulup, güzel ev ve eşyalarınızı yapabilirsiniz. Türk siteleri alıntı yapmasınlar diye sitenin reklamını ekledim.

15711.png

ModLoader'ın Kurulumu

Nasıl Yüklenir ?

-
ModLoader'ın 1.5.1 sürümünü indirin. - Başlat>Çalıştır'ı açın. [Windows Tuşu + R] -%appdata/.minecraft yazın. -Bin dosyasını açın. - Minecraft.jar'ı ve ModLoader'ı winrar ile açın. - Minecraft.jar yani java dosyasının içine, ModLoader'ın içindeki class dosyalarını atın. [BILGI]Download Linki konunun altındadır.[/BILGI]

15711.png

Dedektör'ün Kurulumu

146x159xEllians-Material-Detector-Mod-1.png.pagespeed.ic.A8XoUXDYka.jpg

Nasıl Yüklenir ?

- ModLoader'ı ve Dedektör'ü indirin. - Başlat>Çalıştır'ı açın. [Windows Tuşu + R] - %appdata%/.minecraft/bin yazın. - Minecraft.jar'ı winrar ile açın. - META INF dosyasını silin. - ModLoader'daki META INF'i atın. -EllianDedector.jar ve Minecraft.jar'ı winrar ile açın. - EllianDedector.jar'daki dosyaları, Minecraft.jar'a atın. [BILGI]Download Linki konunun altındadır.[/BILGI]

15711.png

"V"
ayar kısayolu. Büyüklük, Yer vb.
"B" zoom kısayolu. 1x, 2x, 4x vb.
"N"
meterial kısayolu. Diamond, Iron vb.

15711.png

Download Ve Virüstotal

[HIDE] [/HIDE]

Rar Passaword

[TOOLTIP=Rar Şifresi]www.maxigamerz.com[/TOOLTIP]

15711.png

MaxiGame - _DeaLyDeviL_

15711.png

Son düzenleme:
#Yeni sürüm eklendi. [1.4.5]

Can sıkıntısından dolayı, ModLoader'ı kırıp decompile ettim ve dosyaları deşip upload ettim. Hayrını görün. ^^ :)

Biri mod loader için diğeri dedektör. ModInstaller'i kırdığım için sen indir, dosyaları direk at. :D ModLoader'a gerek yok şuan.

Furkan Bir Bana Öğretmedin Şu Programlamayı :)

Eline Sağlık Bu Arada Kırmışsın Dökmüşsün Güzel Birşeye Benziyor :D

#1.4.6 sürümü eklendi. Kendim test ettim, şuan sorunsuz olarak çalışmakta.
META-INF'i silmeyi unutmayın.
Mod hakkında kısayol bilgileri ekledim.
1.4.6 sürümü yeni çıktı.

süper bir hack ama linkte sorun mu var

----------

güzel bir hacke benziyor

----------

minecraft pvp de çalışıyormu

süper bir hack ama linkte sorun mu var

----------

güzel bir hacke benziyor

----------

minecraft pvp de çalışıyormu

Minecraft Multi player'da sorunsuz çalışmakta.
Bu bir "hack" değil. Bu bir mod. Hack ile mod ayrı şeyler.
Linkte sorun yok.

----------

Link sorunsuz çalışıyor şuan.

çok teşşekür ederim senin gibi adamlar kalmadı bu zamanda

senden birşey istesem olurmu

msn den atarmısın bana bu modu

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri