• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Minecraft Maden Dedektör'ü - Ellian's Dedector - MetallDetektor [1.5.1]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
buldum ama nasıl kurulacağını (dosya dosya) ve oyunda nasıl aktive edildiğini açıklarmısın şimdiden teşekkürler

Video'yu izlermisin. :)
"v" tuşu ile ayar penceresini açarsın. Lütfen bir kez okuyun. :)

sırayla ne yaptığımı yazıyorum hangisi doğru söylersen sevinirim :)

%appdata%/.minecraft/bin buraya girdim minecraft'ı rar ile açtım meta-ınf sildim sonra elliandetector.jar daki meta-ınf attım sonra elliandetectordaki tüm dosyaları attım oyun done loading menüsünde kaldı.:)

%appdata%/.minecraft/bin buraya girdim minecraft'ı rar ile açtım meta-ınf sildim sonra elliandetector.jar daki meta-ınf attım sonra elliandetector ilk rarı açtığımız dosyaları attım harita felan çıkmadı

%appdata%/.minecraft/bin buraya girdim minecraft'ı rar ile açtım meta-ınf sildim sonra elliandetector.jar daki meta-ınf attım sonra elliandetector.jarda ikinci elliandedector dekileri attım olmadı

%appdata%/.minecraft/bin buraya girdim minecraft'ı rar ile açtım meta-ınf sildim sonra elliandetector.jar daki meta-ınf attım sonra class ları attım olmadı

bana bu şekilde zahmet olmassa bi yazarsan teşekkür ederim TEŞEKKÜRLER :)

----------

cevap??????

Rar'ın içinde: ModLoader ve EllianDedector var.

1-Force Update yap ve çık.
2-MCPacher ile ilk patch yap.
3-META-INF dosyasını silmeden, ModLoader'ın içindeki .class'ları %ap....../minecraft.jar'a at. Daha sonra işlemi EllianDedector içinde yap.
4-Tekrar dene.

Deneyeceğim

Bu modu deneyeceğim ve şimdiden çok teşekkür ediyorum tüm minecraft'çılar için önemli bir mod olacaktır . :'(

Geri