• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MineCraft Sistem Gereksinimleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
HP Cpmpaq LE1711, daha canlı ve net bir görüntü elde edebilmeniziçin 1280 x 1024 çözünürlük, 160 derece görüntüleme açısı, 1000:1 kontrast oranıve ayarlanabilir eğim sunar.

Monitör önemli değil. Ekran kartı, ram, işlemci gibi faktörler önemli.

• Ekran boyutu: 17" 0,264mm
  • Video girişi: D-Sub 15 pin / DVI-D
  • Yatay tarama frekansı: 30-83 kHz
  • Dikey tarama frekansı: 56-76 Hz
  • Çözünürlük: 1280 x 1024
  • Aktif görülebilir alan: 150° yatay, 135° dikey
  • Renk: 16 milyon
  • Çoklu ortam: USB
  • Güç gereksinimi: Otomatik yayılma, 90 - 265 VAC, Dahili güç kaynağı (yerleşik güç kaynağı
  • Tepki süresi: 8 ms
  • bunlar benim satın alacağım monitörün özellikleri sizce mcyi açarmı beyler yardım edin onra boşuna almış olmıyım

Umut Bey yukarda da ifade ettim, monitör ile oyunun bir ilgisi bulunmamakta.

Bu konu yavaş yavaş troll konusu olmaya başladı gibi. :D Ya da gerçekten böyle.

Son düzenleme:
o zaman n yapmalıyım minecrftı açarken bad card drives diyor

o zaman n yapmalıyım minecrftı açarken bad card drives diyor

Bu monitörle değil ekran kartınızla ilgili bir sorun. Ya ekran kartınız yeteriz kalıyordur veya ekran kartı sürücüsü güncel değildir. Öncelikle ekran kartınızın marka ve modelini öğrenin o marka ve modele ait en son sürücüleri internetten aratıp bulup indirin ve kurun, sorun düzelmezse ekran kartınız yetersiz geliyordur, ya yeni ekran kartı alacaksınız veya oyunu oynamayacaksınız.

Geri