• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MMOBilişim Silkroad Sunucu Hizmetleri | MMOGuard | TR,FR Dedicated | Kalite | Güven

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Rime
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Rime

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
27 May 2018
Puanı
23
logo.png

Herkese Merhaba Arkadaşlar MMOBİLİŞİM Ekibi olarak silkroad sunucu kurulumlarında yanınızdayız.!
Profesyonel ekibimiz ofis çalışmalarımız ile sizlerleyiz.

MMO Bilişim Ekibi Olarak İşimizi Çok Seviyoruz !

Tutkuyla ve severek yaptığımız işimizde, her projeyi kendi projemiz ve her müşterimizi yol arkadaşımız olarak benimseyerek emin adımlarla ilerlemekteyiz. Sizleri de aramızda görmekten ve birlikte yeni başarılara imza atmaktan memnuniyet duyacağız. En kısa zamanda birlikte çalışmak dileğiyle.

Fiyatlarımız biraz yüksek gelebilir ama sizlere verdiğimiz hizmetler kesinlikle sorunsuzdur.Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni yapıyoruz.Ucuz kalitesiz sunuculardan uzak durmanızı öneririm SQL açmaya çalıştığınızda 1 dakika beklemenizi istemeyiz :)
Ayrıca verdiğimiz hizmetler paylaşımlı olarak verilmemektedir.Paylaşımsız olarak sizlere sunulmaktadır.Her Oyun kendi sunucusunda barınır.64 gb makina 3 4 parçaya bölünüp sizlere verilmez.Kendimize yapılmasını istemediğimiz hiçbir şeyi siz değerli müşterilerimize sunmuyoruz.

Firmamız Hakkında Bilgilendirme

Web Sitemiz : https://mmobilisim.org

WhatSapp İletişim : 0850 840 24 25

Skype İletişim : satis@mmobilisim.org

Ofis Adresimiz : Sefaköy Tevfikbey Mah ARTİUM İŞ HANI Kat 3 No : 24

Küçükçekmece/İSTANBUL

OFİS DIŞ GÖRÜNÜŞ
mo0OI6.jpg

Silkroad Desteksiz Sunucu paketleri

Silkroad Desteksiz Sunucularımızda, Edit desteği yoktur. Sipariş verlildikten sonra 2 ile 8 Saat İçinde Kurulup teslim edilir.

C5VjNU.png

Silkroad Destekli Sunucu paketleri

Silkroad Destekli Sunucularımızda, Edit desteği kısıtlamaları vardır. Sipariş verlildikten sonra 12 ile 48 Saat içinde Kurulup teslim edilir.

mIT1sP.png

Silkroad Kampanyalı Sunucu paketleri

Silkroad Kampanyalı Sunucularımız 3 Aylık Olarak Satıştadır. Kampanyalı Sunucu'larımızda Edit desteği kısıtlamaları vardır. Sipariş verlildikten sonra 12 ile 48 Saat Biriminde Kurulup teslim edilir. Kampanyalı Sunucu Uzun vadeli Çalışmak isteyen müşterilerimiz için muhteşem bir fırsattır.

q8IZRi.png

MMO GUARD SUNUCULARIMIZDA BARINAN OYUNLARA ÖZEL OLARAK ÜCRETSİZ SUNULUR

JWMzFV.png

MMO GUARD ÖZELLİKLERİ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR

am6nUy.jpg

ÖZEL OLARAK YAPTIĞIMIZ EDİTÖRLÜK HİZMETLERİMİZDE MEVCUTTUR PAKETLER HAKKINDA BİLGİ İÇİN

https://mmobilisim.org/edit.php LİNKİNDEN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

Soru ve sorunlarınız için 0850 840 24 25 hattımızdan WHATSAPP üzerinden 7/24 bilgi alabilirsiniz.Dileyen arkadaşlarımız ofisimize ziyarete gelebilir ekibimizi çalışma ortamımızı görebilir herkese teşekkürler.

Son düzenleme:
Daha önce'de çalışmıştık arkadaşlarla. İlgili bir ekip fiyatları biraz uçuk ama bence o parayı hak ediyorlar. Önceden çalışmamıza rağmen hiç bir türlü mağdur kalmadık (kendi sıkıntılarımızdan dolayı mağdur kaldık) arkadaşlarla tekrar bir iş yapmayı planlıyorduk lakin hazır database kullanacağımız için elimizde olan database ile devam edeceğiz. Desteğini yine bizlere verecektir eminim. 1 Adet sunucu alınmıştır. Performans harika. Hayırlı işler kolay gelsin.

Daha önce'de çalışmıştık arkadaşlarla. İlgili bir ekip fiyatları biraz uçuk ama bence o parayı hak ediyorlar. Önceden çalışmamıza rağmen hiç bir türlü mağdur kalmadık (kendi sıkıntılarımızdan dolayı mağdur kaldık) arkadaşlarla tekrar bir iş yapmayı planlıyorduk lakin hazır database kullanacağımız için elimizde olan database ile devam edeceğiz. Desteğini yine bizlere verecektir eminim. 1 Adet sunucu alınmıştır. Performans harika. Hayırlı işler kolay gelsin.

Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim.Destek olayına gelince siz değerli müşterilerimize müşteri memnuniyeti adına elimizden gelen en iyi desteği vermeye çaba gösteriyoruz.Hayırlı kazançlar dilerim.

Guard hizmeti alıyorum gayet memnunum kaliteli hizmet aldığımdan şüphe yok teşekkürler.

Çok teşekkür ederim

başka firmadan sunucu hizmeti almama rağmen editörlük hizmetini bu firmadan alıyorum verdikleri ilgi acayip iyi çok memnunum anlık cevaplar veriyorlar allah kazançlarını bol etsin.

Önceden de bir guard alıp deneme yapmıştım. Şimdi de bir guard aldım herhangi bir problem yok. Sunucularının Performans konusunda bir kaç kişiden iyi duydum. Ama Guard konusunda sorun çıkartmadığını söyleyebilirim.

başka firmadan sunucu hizmeti almama rağmen editörlük hizmetini bu firmadan alıyorum verdikleri ilgi acayip iyi çok memnunum anlık cevaplar veriyorlar allah kazançlarını bol etsin.
siz değerli müşterilerimize elimizden gelen desteği her daim sağlıyacağız ister sunucularımızda barının ister başka bi firmadan hizmet alın bu bizim müşteri destek sistemimizi değiştirmez.1 tl verende aynı konumda 100 tl verende.

- - - Güncellendi - - -

Önceden de bir guard alıp deneme yapmıştım. Şimdi de bir guard aldım herhangi bir problem yok. Sunucularının Performans konusunda bir kaç kişiden iyi duydum. Ama Guard konusunda sorun çıkartmadığını söyleyebilirim.
Guardımızdan nasıl memnun iseniz sunucularımızdanda o derece memnun kalırsınız şüpheniz olmasın derme çatma merdiven altında barınan sunucular değil sonuçta yorum için teşekkürler.

Geri