• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mobile Legends : Bang Bang

XecutioNR

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
26
Arkadaşlar Oyun Bayadır Piyasadadır . Belki Aranızda Bilenler vardır. Gayet başarılı ve eğlenceli bir oyun. League Of Legends in hemen hemen bire bir aynısıdır.Çeşitli Etkinliklerle oyun daha eğlenceli oluyor.Tavsiye ederim.
Oyun Hakkında

-Klasik MOBA Haritaları, 5e5 Savaşlar (Bildğimiz Sihirdar vadisi ve Sonsuz Uçurum modları )
- Takım çalışması ve strateji ile kazanın ( Her Oyunda Olduğu gibi burdada Takım çalışması önemli Solo oynarsanız bir hiçsiniz :) )
-Adil Savaşlarla, Takımınızı Zafere Taşıyın

Oyunla İlgili Bir Kaç Video.

hiç oynamadım ama oynamayı düşünüyorum

sadeceon diye bi siteden elmas aldım acayip ucuzdu, epin arıyosanız bi bakın bence

Geri