• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Modern Warfare 3 Multiplayer Oynama (4D1 ile) [RESİMLİ ANLATIM]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Exodus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Exodus

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
95
21obwad.png

Haziran 2014 sonrası bir not:

Geçenlerde bana gelen mail;
Bir nevi yeni aIW3 diyebiliriz. İndirmek isteyenler buradan indirebilirler. Yine oyun klasörüne atılacak.
http://content.rekt.in/UpdateIW5.zip

With the flummoxing instability of aIW3, we know that the users have been yearning for a working alternative that provides both a stable and fun experience. We know you don't want a convulution either.

And now, there is something that provides it.
rekt.in provides a multiplayer experience for both Modern Warfare 2, and Modern Warfare 3 that is continually evolving. Based upon NTAuthority's IW4M and IW5M codebases, we have a competent team of developers continually improving the products.
The whole project is based around the original fourdeltaone.net community. Additionally, we are the only community that is allowed to use the original codebases, written by NTAuthority. We are not focused on making profit on the project - our primary objective is to provide players the original IW4M experience.

Since I left, there have been no real improvements in aIW3. On the other hand, rekt.in has already introduced support for new weapons and so far has been very stable. Meanwhile, aIW3 still hasn't fixed the exploits in their software. It's only a matter of time before "Flashback's" project gets hacked once again (fun fact: he has commited around 50 lines of code to the whole codebase).~ Piotr "Orange" Zduniak, the original developer of aIW3

Why not try us out?
Sincerely,
rekt.in Staff

Yaklaşık 1 hafta önce alterIW yapımcıları tarafından piyasaya sürülen Modern Warfare 3 serverini sizlere sunuyorum. Bi aralar gündemde olan alterMW3'ün kapanması üzerine tekrar çalışmalara başlandı ve oynanmaya hazır hale getirildi. Kurulum oldukça basittir, konuya geçelim.

Gerekenler

-Modern Warfare 3 (Warez yasak veremiyorum)
-4D1 üyelik
-MW3 Updater

MW3 Updater Download

Mediafire / Rapidshare / Multiupload

Rar Şifresi
Kod:
www.maxigamerz.com

Virustotal

Kayıt Olmak

Öncelikle buraya tıklayarak kayıt olma sayfasına giriniz.

Karşımıza çıkan şartları kabul etmek için kırmızı kutu ile işaretlediğim "I agree to these terms" tıklayınız.

Daha sonra boşlukları kendi bilgilerinizle doldurunuz.

Eğer bu sayfa geldiyse kaydımız başarılıdır. Kuruluma geçelim.

Kurulum

Kurulum derken zor bir şey beklemeyin sakın. :)
Sadece arşivden MW3 klasörümüze çıkarıcaz dosyaları.
Fakat yine de resimlerle anlatımı güçlendirmek istedim.

Arşivimi açınız. Daha sonra üstten "Dizine çıkart" seçeneğine tıklayınız. Gelen pencereden MW3 klasörünüzü seçiniz. Daha sonra "Tamam" a tıklayınız.

Şifre isteyecektir. Şifremizi sitemizin adıdır. Onu yazıp tekrar "Tamam" a tıklayınız.

Değiştirme izni isteyecektir. "Tümüne evet" deyiniz.

Dosyaları çıkarttık. Şimdi MW3 klasörüne giriniz. "LaunchIW5M" çalıştırınız.

Son olarak kayıt olduğunuz ID-PW yi yazıp "Tamam" demek kalıyor. Oyununuz update edilip açılacaktır.

AYRICA

***Arkadaşlar server list gözükmüyorsa "Options>Dedicated Servers" girip ikisinide "Yes" yapınız.

***DLC map'leri hata verebiliyor. Bunlar Piazza, Blackbox, Terminal gibi haritalar, yüklenirken hata verirse normal map'leri deneyin.

***Oyun daha yeni, hatalar alterIW gibi zamanla düzeltilecektir diye umuyoruz.

Sorunlar ve Çözümleri

Hata1
Steam must be running for initial authentication to succeed. Please start Steam and restart the game to continue.

Çözüm1
-Steam indirin,üyelik alıp üyeliğinizle girin
-Steam'in tüm güncellemeleri yaptığına emin olun.
-Oyunun olduğu klasöre gidin ve dw adında bir klasör oluşturun
-Oyunu şimdi sorunsuz açabilirsiniz :)

Dalgınlığıma gelipte unuttuğum konu varsa lütfen belirtin iyi forumlar.

Son düzenleme:
Teşekkürler,hergün 4d1'a girerim hiç fark etmedim :D

Bu arada şu hatayı veriyor

Steam must be running for initial authentication to succeed. Please start Steam and restart the game to continue.

Evet arkadaşlar benim aldığım hatayı sizde alacaksınız çözümünü yazayım

Konuya eklerseniz iyi olur :)

Evet arkadaşlar benim aldığım hatayı sizde alacaksınız çözümünü yazayım

Konuya eklerseniz iyi olur :)

Katkılarınız için teşekkür ederim, konuya eklendi. :)

acaba hala çalışıyor mu bu biri bana yardımcı olabilir mi? şu an elimde sadece mw3 reloaded sürümü var ne yapmam gerek?

evet çalışıyor hala, ben mw2 oynuyorum bazen, arada girilmiyor sunucuları kapanıyor filan ama iyi yinede.

Geri