• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Modern Warfare 3 Multiplayer Oynama (TeknoGods ile) [RESİMLİ ANLATIM]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Exodus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Merhaba, bu konuya cevap atmak için üye oldum. Biz arkadaşlarla beraber internet cafede multiplayer campaing ya da survival mod oynamak istiyoruz. Acaba buradaki işlemlerle mümkün müdür? Ne kadar erken cevap atarsanız o kadar iyi. Teşekkürler :)

Kardeşim de inatla benden beraber görev yapalım diye tutturmuştu:) uzun uğraşlarım sonucu şu şekilde beraber görev yapabiliyorduk; Modemde port açma işlemi yapıp her iki pc yede hamachiyi yükleyin.Biriniz hamachide ağı kurup diğeri katılıcak.Daha sonra hamachide ağı kuran kişi teknogoods u açıp Single player-Start as host yapıp oyunu açıcak.Oyuna katılacak kişide hamachiden oyunu kuran arkadaşın Ip adresini alıp bunu teknogoodsun ıp adress and port kısmına yazıp Singleplayer-Start as client tıklayıp oyuna giricek.Kolay gelsin.

way be

saolasın :D:D

----------

ama bu oyunun indirme süresi ne kadar

patch_mp_paris(map ismi) is different from the server yazıp oyundan atıyot map dolumundan sonra

Arkadaslar benımde bir sorunum var daha once bı arkadas da bahsetmıs ama hallolmusmu bılmıyorum ama ben halledemedım. Multiplayer>Start(LAN/Online)a bastıktan sonra Cannot file imw3.exe hatası alıyorum acil yardım ederseniz sevinirim

herhangi bir serverı seçtiğimde yüklendikten sonra oyun kapanıyor,lütfen yardımcı olabilir misiniz

Son düzenleme:
servers yok

Anamenü'de "Servers" olacak. "Find Game"de aramayın yani. :)

ben oyunu kurdum teknomw3 dede sıkıntı yok oyuna g,r,p servers a tıkladığımda server lar boş . yani server bulmuyor . ama aynı oyunu bundan 4 5 ay önce diğer pc mde oynayabiliyordum acil yardım lütfen

aynı dert bendede var history ve favori deki server ler gözüküyor ama normal server lar refresh yapmama rağmen hiç bir server ismini görmüyorum

Bende de hiçbir server görünmüyor.. Konunun başında anlatılan herşeyi yaptım fakat yok.. Yardımcı olurmusunuz?

ya herşeyi yaptım dedicated server şeyinin hepsini yes yes yaptım yine olmadı yardım edecek yok mu biraz geç aldım oyunu:drym:

bendede server görünmüyor herşeyi düzgün yaptım ama yok acaba neden

Öncelikle herkese Selamın Aleyküm. Ben oyunu Steam üzerinden indirdim Orjinal ama oyunu (Call of Duty Modern Warfare 3) Steam'dan açamıyorum Steam üzerinden oyna deyince server.cfg hatası geliyo dediği gibi yaptım sonunda oyunu steam'dan giremesem de girdim ama bu seferde server yoktu sonra Dedicated Servers'te ki 2 seçeneği de yes yaptım server seçeneği geldi oraya girince kimseye bağlanamıyorum(Gözükmüyor) ama hiç IP ayarı fln yapmadım. Bir yardım etseniz. Hani bir programla fln herhangi bir dosya ile bir Ip Adresi falan mı bulmam lazım. "Allah" "Din" "Peygamber(s.a.v)" Aşkına yardım edin. Lütfen.

Oyunun DLC ile beraber yeni sürümü geldi bu arada. Son sürümü 2.7.1.2. Ama şuan ki sürümü daha iyi dlc maplar da fazla server yok. 2.7.0.1 sürümde baya server var.

filtre nasıl yapıyoz ben birsey anlamadım ayrıntılı bir şekilde anlatırmısınız lütfen

Moderatörün son düzenlenenleri:
sağol kardeş, uzun bi zaman geçmesine rağmen linkler sağlam

beyler servera tıkladığımda serverlar gözükmüyor 2.7.0.1 sürümü var yardımcı olursanız teşekkürler

Arkadaşlar bende server ıkonu hiç yok. options da ayarda yapılacak yerıde yok. yardımcı olun lutfen

Geçenlerde bana gelen mail;

With the flummoxing instability of aIW3, we know that the users have been yearning for a working alternative that provides both a stable and fun experience. We know you don't want a convulution either.
And now, there is something that provides it.
rekt.in provides a multiplayer experience for both Modern Warfare 2, and Modern Warfare 3 that is continually evolving. Based upon NTAuthority's IW4M and IW5M codebases, we have a competent team of developers continually improving the products.
The whole project is based around the original fourdeltaone.net community. Additionally, we are the only community that is allowed to use the original codebases, written by NTAuthority. We are not focused on making profit on the project - our primary objective is to provide players the original IW4M experience.

Since I left, there have been no real improvements in aIW3. On the other hand, rekt.in has already introduced support for new weapons and so far has been very stable. Meanwhile, aIW3 still hasn't fixed the exploits in their software. It's only a matter of time before "Flashback's" project gets hacked once again (fun fact: he has commited around 50 lines of code to the whole codebase).~ Piotr "Orange" Zduniak, the original developer of aIW3

Why not try us out?
Sincerely,
rekt.in Staff

Bir nevi yeni aIW3 diyebiliriz. İndirmek isteyenler buradan indirebilirler. Yine oyun klasörüne atılacak.
http://content.rekt.in/UpdateIW5.zip

Son düzenleme:
Geri