• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Videolu & Sesli Anlatım] CoD : Modern Warfare 2 Multiplayer Oynama

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Exodus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilgisayar > Özellikler > Gelişmiş sistem ayarları > Gelişmiş > Performans > Ayarlar > Veri Yürütme Engellemesi

----------

şuan girdim fakat steam must be running diyor bende steam var ama olmuyor şuan araştırıyorum nedenini

Steam must be running to play this game. = NP Server being down or being blocked by a port on your side. demişler FAQ kısmında.

abi ben hepsini yaptım ama iwm2p dosyasına girince multiplayer açılıyo iwnet falan çıkmıyo:(

saol kardeşim

----------

patch lar derken yukarıda bir tane var ondan başka varmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri