• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Modern Warfare 3 Multiplayer Oynama (TeknoGods ile) [RESİMLİ ANLATIM]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Exodus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
denedim ama bu sefer oyuna bile girmedi :(

----------

zaten o patch i yüklemiştim

Şimdi bir daha araştırdım. "Options" > "Dedicated Servers" ta ikisi de "yes" olması gerek. Sanırım siz sadece "server list" gözükmesini sağlayını "yes" yaptınız. Bi kontrol edin olmadı bakarız. :)

Anladım eksik olabileceğini bende düşündüm cd alıp yükledim ve yine hata aldım peki internetten indirebileceğim düzgün tam olan bi mw3 linki verebilir misiniz ?

Ben bu teknogodsı yükledim final patchi de yükledim dedicated servers dan 2 sini de yesledim serverlar acıldı herhangi birine değil neredeyse pingi az olanlardan coguna girdim dolu olanlar zaten server full hatası verdi boş olanlarda ise connecting... Yazısı kaldı ekranda giremedim birkaç server denedim ama hepsinde aynısı oldu connecting dedi girmedi oyuna öyle kaldı bıraksam sabah kadar yazardı o yazı..bir yardım ederseniz sevinirim ne yapmam gerektiği konusunda

"lan" içinde bir rehber hazırlayabilimisiniz bu partci internet cafede yapıp arkadaşlarla nasıl oynayacağız ?

Merhaba, bu konuya cevap atmak için üye oldum. Biz arkadaşlarla beraber internet cafede multiplayer campaing ya da survival mod oynamak istiyoruz. Acaba buradaki işlemlerle mümkün müdür? Ne kadar erken cevap atarsanız o kadar iyi. Teşekkürler :)

iki kişi aynı modemden online girilmiyor

konuda bahsedilen teknogods sürümü yüklü tek tek girebiliyoruz arkadaşımla fakat ikimiz aynı anda aynı server'a giremiyoruz bir türlü çözemedim sebebini bilen en kısa zamanda çözümü sorunun ne olduğunu söyleyebilir mi acaba? aradım bulamadım buraya bunun için üye oldum baktım ilgili insan çok görünüyor cevaplardan falan şimdiden teşekkür ederim. :)

ben servers'in internet kısmından herhangi bir odaya giriyom ilk girdiğimde şifre istedi 123 yazdım connecting dedi sonra ''unable to connect to host'' diye hata verdi lütfen yardım edin

Geri