• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Modern Warfare 3 Multiplayer Oynama (TeknoGods ile) [RESİMLİ ANLATIM]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Exodus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Merhabalar

Öncelik ile konu paylaşımı için teşekkür ederim, gayet açıklayıcı olmuş. Ben internet kafede kendi serveramizi kurmak istiyorum sadece kafe için lan player olacak şekilde..
Bu konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

arkadaşlar lütfen bi yardım olun bu server kuran arkadaşların hepsinde Client Console yes olarak gözüküyor benim serverim de NO olarak gözüküyor bunu nasıl aktif edebilirim birde ben arkadaşımla benim serverim de oynamak istiyorum ama arkadaşım benim serveri göremiyor başka birinin serverine girdiğimizde ise çakışıyor galiba ben girdiğimde onu oyundan atıyor o girdiğinde beni oyundan atıyor lütfen bi yardımcı olun...kafayı yemek üzereyim nerdeyse 1 haftadır uğraşıyoruz bir türlü oynayamadık..

arkadaşlar lütfen bi yardım olun bu server kuran arkadaşların hepsinde Client Console yes olarak gözüküyor benim serverim de NO olarak gözüküyor bunu nasıl aktif edebilirim birde ben arkadaşımla benim serverim de oynamak istiyorum ama arkadaşım benim serveri göremiyor başka birinin serverine girdiğimizde ise çakışıyor galiba ben girdiğimde onu oyundan atıyor o girdiğinde beni oyundan atıyor lütfen bi yardımcı olun...kafayı yemek üzereyim nerdeyse 1 haftadır uğraşıyoruz bir türlü oynayamadık..

Server kuran kişi port açtı mı ? Ya da hamachiden bağlanın girecek kişiler kuran kişinin hamachi ipsini yazıp startlasın. Orda "LAN" kısmında gözükecektir.

27014, 27015, 27016, 27017 ve 8766 nolu portları tcp/udp olarak) hepsini açtım da hamachiden olayını anlamadım server i kurdum LAN da görünüyor kurduğum server ama arkadaşım beni bulamıyor

27014, 27015, 27016, 27017 ve 8766 nolu portları tcp/udp olarak) hepsini açtım da hamachiden olayını anlamadım server i kurdum LAN da görünüyor kurduğum server ama arkadaşım beni bulamıyor

Şimdi serveri kuran kişi hamachi ağı kursun. Serveri kurarken ip ye hamachi ip'sini yazsın. Gireceklerde oyunu başlatırken üstte ip yerine senin hamachi ip ni yazsın. Ordan "Lan Start" diyin tam hatırlamıyorum LAN lı bişey olacak. Sonra seni Server List'te LAN bölümünden görürler diye umuyorum.

yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim şu an bir sorun yok... arkadaşım da bağlanıyor bende bağlanıyorum yardımlarınız için teşekkürler...

ustam söylediğin gibi 2 seçeneğe yes dedim ama servers bölümü gelmedi ?

hangi servera tıklasam connecting de takılıp kalıyo hiç bir servera giremiyorum yardım edin lütfen

şuan V 1.4.382 ile online oynuyorum fakat bunun versiyonunu yükseltsem online oynama konusunda bir sıkıntı çıkarmı ve bu versiyonda çalışan aimbot yine çalışırmı acaba ??

Son düzenleme:
Geri