• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Modern Warfare 3 Multiplayer Oynama (TeknoGods ile) [RESİMLİ ANLATIM]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Exodus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Exodus™;1902875' Alıntı:
Önceki linkte yoktu fakat final linkinde çıktı bunlar bir fikrim yok fakat ben kullanıyorum.
ya bi zararını görmediysen sen sorun yok ama inşallah olur.. Yoksa büyük hayal kırıklığına uğrıycam :(

Bende hata verdi yav.

3ynu6.png

Exodus™;1903184' Alıntı:
Hmm. +1.4.382 olması gerek sanırım. En azından benimkisi öyle. Patch'i ekliycem buraya 1 saniye.

20 Mb civarı bi 4dk bekleticem kusura bakmayın. :D
Bekliyoruz. ^^

İnşallah hallolur.

----------

@ Tamamdır halloldu eyvallah.Şimdiki aşamalara bakalım. :D

İnşallah hallolur.

----------

@ Tamamdır halloldu eyvallah.Şimdiki aşamalara bakalım. :D

Kolay gelsin. :D MW2 ' den farklı olarak Kill Confirmed ve Drop Zone modları var benim hoşuma gitti tavsiye ederim. :)

----------

Bu arada "Maxigame" diye server görürseniz beklerim, kurmaya çalışıyorum şu an.

Exodus™;1903204' Alıntı:
Kolay gelsin. :D MW2 ' den farklı olarak Kill Confirmed ve Drop Zone modları var benim hoşuma gitti tavsiye ederim. :)

----------

Bu arada "Maxigame" diye server görürseniz beklerim, kurmaya çalışıyorum şu an.
Bana özelden msn bırakırmısın ? bir şey konuşmam gerekiyor seninle.

Beyler Mehmet arkadaşla biraz takıldık.Gerçekten feci bir şey.Cs gibi clan kurup tag alıp servera girelim off süper oluyor. :D

Beyler Mehmet arkadaşla biraz takıldık.Gerçekten feci bir şey.Cs gibi clan kurup tag alıp servera girelim off süper oluyor. :D

Aynen, gelecek varsa aynı servere girelim. :) Hem ben size takıldığınız yerlerde yardımcı olurum. Gelecek olanlar pm atsın bana veya Sezer'e. :D

Güzel sardı.Ama benim nette sorun var. ping yapıyor donarak oynuyorum. :D

Geri